Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ford Kredi Hesaplama

Ford modellerinin en iyisini ve en hesaplısını seçmek için siz de bir Ford galerisine gelebilirsiniz. Ford Finans sponsorluğunda sunulan yeni kampanyalar ile birlikte bankaların kredilerine alternatif olarak Ford merkezlerinden kredi alabilirsiniz. Bu krediler özel ödeme planlarını içermektedir. Bununla birlikte kredilerinizi esnek ödeme planlarına göre ayarlayabilirsiniz. Daha sonraki süreçte ödemelerinizde birtakım değişmeler de mümkün olmaktadır. Belirli bir peşinat verilmesi durumunda aracın genel fiyatından indirim yapılabilmektedir. Bu sayede en özel avantajlar ile birlikte Ford modellerinden binek veya ticari araçlarından birisine sahip olabilirsiniz.

FORD FİNANS KREDİ HESAPLAMA

Kredi hesaplamaları ile birlikte bütçenizi zorlamadan Ford araçlarına sahip olmanın bir yolunu görebilirsiniz. Ford Finans kredi kampanyalarından birisi ise Ford Finans binek araç kampanyası olarak Kasım ayı için duyuruldu. Bu kampanya ile birlikte 0 KM Ford Fiesta, B-Max, Focus, C-Max, Kuga, S-Max, ve Galaxy modellerine sahip olabilir ve araçlarınıza kısa bir sürede binebilirsiniz. Bu modelleri 30.000 TL üzerinden alabilir ve Ford Finans kredileri ile birlikte 20 ayda 0.69’luk faiz oranları ile ödeyebilirsiniz. Ford Finans tarafından yürütülen bir diğer kampanya ise Ford Finans ticari araç kampanyası olarak Kasım ayında müşterilerin hizmetine sunulmuş durumda.

ford kredi

ford kredi

 

Ford Kredi Kampanyası

Bu kampanya ile içerisinde Yeni transit, connect, Custom ve Couirer modellerinin bulunduğu paket 25.000 TL olarak  25 aylık vade oranları ile birlikte ödenebilmektedir. Buna ek olarak yüzde 0 faizli yeni Ranger modellerini de 20.000 TL olarak 20 ayda ödeyebilir ve yüzde 0 faiz imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ford’un Kasım ayı için özel olarak belirlenen bu indirimleri yılbaşına kadar devam etmektedir. Yeni yıla bir Ford ile birlikte girebilir ve bu sayede gerekli olan bütün masraflarınızı uygun bir şekilde karşılayabilirsiniz.

FORD KREDİ SEÇENEKLERİ

Ford araçlarının içerisinde yer alan bu modeller sayesinde katalog üzerinden araç özelliklerini ve motor seçeneklerini görebilirsiniz. Araçların bazılarında deneme sürüşü yapmak da mümkün olmaktadır. Bu sayede gerekli durumlarda araçlarınızı test edebilir ve Ford kalitesini uygulamalı olarak görebilirsiniz. Ford araçları içerisinde bulunan ve bu kalitelerden yararlanmak isteyenlerin Ford galerine gelmesi gerekir.

Kategori: Diğer, Genel
Yazar: Tarih: 13 Kasım 2015 - 2:00:15

Benzer Konular

Yukarı Çık