Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Findeks Üyelik

Findeks üyelik işlemleri ile birlikte kolay ve ücretsiz bir şekilde Findeks ailesine katılabilirsiniz. Findeks’e ilk üyelik ücretsiz olarak gerçekleşir. Bununla birlikte kredi notu da ilk seferinde bedava öğrenebilir. Daha sonraki işlemlerde sms olarak ve diğer şekillerde kredi notu öğrenmede birtakım ücretler ödenmektedir.

Findeks kredi notu bilgisinin verilmesinin yanında ticari ve bireysel paketleri ile birlikte üyelerine çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetlerin içerisinde çeşitli paketler bulunur. Bu paketler aylık veya yıllık olarak alınabilir. Yıllık paketlerin üzerinden yapılan değerlendirmelerde daha çok nerede kullanım yapılacağı önemlidir. Kredi danışmanlığı hizmeti de Findeks tarafından verilmektedir. Kredi danışmanlığı hizmeti sayesinde yatırım yapmak isteyen firmalara yardımcı olunur. Yardımcı olunulan bu kişiler aynı zamanda ilerleyen dönemlerde hediye ürünler de alabilmektedir.

Hediye edilen birtakım paketler sayesinde her türlü yatırım aracı takip edilebilmektedir. Findeks, kredi kayıt bürosu ile birlikte çalışmaktadır. Bu nedenle elde edilen veriler oldukça güvenlidir. Güvenli bir şekilde öğrenilen paketler sayesinde kredi notu net bir şekilde ortaya konabilir.

Findeks Üyelik İptali

Findeks hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler kolay bir şekilde bu sisteme üye olabilmektedir. Üye olunmasının ardından yapılan işlemlerin güvenli olduğu söylenebilir. Findeks sayısal verilerle çalıştığı için güvenilir bir kurumdur. Elde edilen tüm veriler bankalar üzerinden ve kredi kayıt bürosu verileriyle hazırlanır. Bu kredi notunun içerisinde bir kişinin geçmiş dönemlerde bankalar ile olan kredi kartı ve kredi hizmetleri ile ilgili olan ilişkileri ortaya konur.

findeks üyelik iptal

findeks üyelik iptal

 

Findeks üyelik iptali ile bu hesabınızı silebilirsiniz. Silinen hesapların her zaman geri dönüşümü olamayabilir. Belirli bir süre içerisinde işlem yapılmayan hesaplar otomatik olarak iptal edilebilmektedir. Findex hesapları içerisinde çeşitli paketler uygulanmaktadır. Bu paketler genel olarak ticari ve bireysel olarak sıralanabilir. Bireysel paketlerin daha çok bireysel bankacılık ile ilgili olduğu bilinir. Findeks üyelik iptali sayesinde yapılan işlemlerin genelinde sms ile onay kodu gönderilmektedir. Onaylanan belgeler sonucunda yapılan işlemler ile kişilerin hesapları dondurulur veya iptal edilir. Findeks, Turkcell ile birlikte çalışmaktadır. Dileyen kişiler sms ile de hesabını silebilir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Diğer, Genel
Yazar: Tarih: 7 Ekim 2015 - 8:11:15

Benzer Konular

Yukarı Çık