Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Findeks Rengi Yeşil Olan Ne Kadar Kredi Çekebilir?

Findeks kredi notunun daha kolay ve net bir şekilde anlaşılabilmesi için her puan aralığına bir renk vermiştir. Bu sayede kredi notunu öğrenmek isteyen kişiler hem puan aralığının anlamını hem de rengini öğrenebilmektedir. Riskli, çok riskli, orta riskli, iyi ve çok iyi şeklinde sıralanan kredi notu hem kullanıcılar hem de bankalar için çok önemlidir.

Findeks Yeşil Rengi Puan Aralığı

Kredi Sorgulama 2016

Kredi Notu Sorgulama 2016

Yeşil kredi puanına sahip olan kişiler, 1500 ile 1900 arasında bir puana sahiptir. Bu nota ve renge sahip olan kişiler bankalardan çok rahat bir şekilde kredi çekebilir. Çünkü kredi notunun yeterliliği en üst seviyededir. Bu puana sahip olmak demek daha önceki bankacılık işlemlerinde yani kredi kartı veya kredi borcu ödemelerinde çok dikkatli olunduğunu göstermektedir.

Kredi borçlarının zamanında ödenmesi size puan ve renk olarak geri döner. Puanların bu şekilde olması bankaların gözünde çok güvenilir bir müşteri olduğunuzu gösterir. Bu da 100 bin TL’ye kadar kredi almanıza olanak sağlar. Taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi gibi kredi türlerinden istenilen her birisi rahat bir şekilde alınabilir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Nisan 2016 - 8:45:13

Benzer Konular

Yukarı Çık