Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Findeks Not Danışmanım

Bildiğiniz gibi bankalar kredi verirken ilk önce kredi notuna bakıyorlar. Tüketicinin kredi notu bu anlamda oldukça önem taşıyor.

Kredi notu ise, tüketicinin kullandığı hizmetlerini karşılığını verip vermemesi ile belirleniyor. Yani şöyle ki; bir kişi bankadan kredi veya kredi almışsa ve aldığı bu hizmetin ödemelerini zamanında yapmışsa yada hiç yapmamışsa bu durum kişinin kredi notuna etki edecektir.

Bunun yanı sıra, elektrik, su,doğalgaz,vergi gibi ödemeler de kredi notuna etki etmektedir. Bu yüzden tüketicinin kredi notunun yüksek olması için ödemelerini düzenli bir şekilde yapması gerekmektedir.

Findex kredi notu her türlü değişimden etkileneceği için bu değişimler ile mücadele etmekte zor olacaktır. Ancak üzülmeyin. Artık Findex not danışmanım ile sizde bu değişimlerle başa çıkabilirsiniz.

findeks danışman

findeks danışman

Findex not danışmanım hizmeti sayesinde finansal değişimler ile nasıl mücadele edeceğiniz ve nasıl kontrol altında tutacağınız hakkında bilgileri danışmanlardan alabilirsiniz.

Öyle ki; findex not danışmanım ile finansal hayatınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Findex’in bu hizmetinden yararlanmak için ise hangi gün ve hangi saat aralığında faydalanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte uzman danışman sizi arayarak not gelişimi ile ilgili bütün bilgileri detaylı olarak verecektir. Findex not danışmanım hizmetinden yararlanmak için ödemeniz gereken ücret ise 60 TL’dir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 16 Temmuz 2015 - 12:33:44

Benzer Konular

Yukarı Çık