Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Findeks Çek Raporu Durum Sorgulama

Eğer bankalardan aldığınız çeklerin geçerlilik durumunu merak ediyorsanız Findex çek raporu durum sorgulama yaparak durumu öğrenebilirsiniz. Findex çek raporu durum sorgulama hizmeti kişinin elindeki çekin geçerli olup olmadığını sorgulayabilen bir hizmet olup, çekin ait olduğu banka ile iletişime geçmeden size bilgi aktarabilen bir hizmettir. Eğer elinizde bir çek varsa ve merak ediyorsanız Findex çek raporu sorgulama yaparak kafanızdaki soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

Findex çek raporu durum sorgulama işlemi için bankanın adını, çek sıra numarasını, çek hesap numarasını ve çek şube kodu bilgilerini sisteme girmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileri girdiğiniz anda çekin durumu kontrol edilecek ve size gereken bilgi anında ulaşacaktır.

findeks çek raporu

findeks çek raporu

 

Finansal kurumlardan temin ettiğiniz her türlü çek sorgulama hizmetine dahildir. Ancak, Findex çek durum sorgulama hizmeti yıllık paketler halinde kullanılmaktadır. Siz de istediğiniz paketi seçerek Findex çek raporu durum sorgulama hizmetinden yaralanabilirsiniz.

Findeks Çek Raporu Nedir?

Pek çok şirketi ve esnafı ilgilendiren Findex çek raporu nedir? Bildiğiniz gibi Findex, kredi notunu öğrenebildiğimiz bir platformdur. Ancak, sadece bu uygulama ile değil, daha birçok sorgulama ile hizmet veren Findex, şimdi de çek raporu hizmeti sunarak sahteciliğin önüne geçmeyi planlıyor.

findeks çek raporu analizi

findeks çek raporu analizi

Findex çek raporu ise, geçmişte kullanılan ancak henüz ödenmemiş bütün çeklere ilişkin olarak bütün bilgilerin verildiği bir rapordur. Bu rapor sayesinde elinizde bulunan çekin sahte olup olmadığını oturduğunuz yerden anlayabilirsiniz.

Findex çek raporunun içeriğinden bahsetmek gerekirse; çek raporunda toplam çek adet ve tutarları,toplam çek durumu,keşide edilen çek tutarları,çek bilgileri özeti,açık çek bilgileri,ileri vadeli çek bilgileri, çek hesabı olan bankalar ve arkası yazılan çekler ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Eğer sizde çek raporu satın almak istiyorsanız Findex sayfasından bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Sadece 4 TL karşılında yapacağınız bu işlem ile çek raporunu görüntüleyebilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kullanma, Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 12 Temmuz 2015 - 5:55:35

Benzer Konular

Yukarı Çık