Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Sevgililer Gününe Özel Kampanya

Finansbank kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerle birlikte sevgililer gününe özel birbirinden özel kampanyaların sahibi olabilirsiniz. 1 Şubat – 14 Şubat tarihleri arasında yapacağınız alışveriş dönemini kapsayan bu kampanyalarda, sevdiklerinize çok özel hediyeler alabilir ve bu alışverişlerde ek puan kazanabilirsiniz.

Finansbank Eros Pırlanta ile yaptığı anlaşmayla sizlere çok özel hediye seçenekleri sunmaktadır. Finansbank kredi kartıyla internet üzerinden veya normal olarak yapacağınız Eros pırlanta alışverişlerinde anında 100 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu sayede en güzel yüzük modellerini sevdiğiniz kişiye alabilirsiniz. Diğer bir kampanya ise Misspera.com üzerinden yapılacak olan alışverişleri kapsamaktadır. 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde Finansbank kredi kartı üzerinden yüzde 20 oranında indirim kazanabilirsiniz.

Diğer bir indirim ise Eshop.bind.com.tr üzerinde yer almaktadır. Bu site üzerinden yapacağınız alışverişlerde 20 TL indirimi anında kapabilir ve keyifli alışverişlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Cicek.com’da Finansbank ile özel bir anlaşma sağlamış ve kampanyasını genişletmiştir. 20 TL indirim kuponunu Finansbank ile birlikte kazanabilir ve sevdiğiniz kişiye bu özel günde çok uygun hediyeler alabilirsiniz.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 9 Şubat 2016 - 10:50:45

Benzer Konular

Yukarı Çık