Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Ortak Markalı Kartlar

Herkesin desteklediği, sempati duyduğu  bir futbol takımı vardır. Ama bazı çoğunluk o kadar çok fanatiktir ki, tuttuğu takımın her maçına gider, her haberini merakla takip eder, formalarını büyük bir hayranlıkla giyer. Hatta bazı insanları fanatiği olduğu takımın maçlarında seyretmek lazım. Ben yakınım dan birkaç kişi tanıyorum. Ama inan ki o anlarına onları tanıyamıyorum. Sanki içlerinden başkaları çıkıyor, hatta çok komik gözüküyorlar. İşte bazı bankalar fanatiği olduğu takımların kredi kartların çıkartarak, takımının  maçlarının biletlerini almalarında kolaylık sağlamaktadır.

Finansbank Kredi Kartı Çeşitleri

Finans Bank ortak markalı kredi karları işte böyle takım kartlarıdır. Trabzon Spor, Bursa Spor ve Fenerbahçe tarafları için hazırladıkları taraftarı kartları.  Bu kartların özellikleri; Fener Bahçe kartı takımının spor kompleksin de yapılan tüm maçlarına öncelikli bilet almak, fenerium mağazaların da fener bahçe Cardfinans ile %10 ile 5 gibi indirimler sağlamaktadır. Diğer anlaşmaları her yerden indirimli alışverişler de yapabilirsiniz.

Cardfinans Bursaspor kartı ise; taraftar kartınızı la yapacağınız harcamaların bir kısmı, takımınıza gelir olarak gitmektedir. Yani Bursa spor taraftarları,hem alışveriş yapacakları hemde taraftarlarına destekte olacakları bir kart. Finansbank Trabzon kartı ise; anlaşmalı mağazalar dan indirim ve taksit imkanları sunmaktadır. Asist ve sosyal asist hizmetlerinden faydalanma şansı da sunmaktadır.  Bu bahsettiğim tüm FinansbanK ortak markalı kartlarına ister internet sitesinden ister 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kartlar sayesinde hem fanatiği olduğunuz takıma destek  sağlayacaksınız hem de takımlarınıza ait olan lisanlı eşyalarını indirimli alabileceksiniz.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 24 Mart 2016 - 8:52:51

Benzer Konular

Yukarı Çık