Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Maaş Müşterisi Avantajları

Finansbank maaş müşterileri için önemli avantajlar sunmaktadır. Finansbank maaş müşterisi avantajları ile birlikte sizler de her zaman gerekli olan önemli kampanyaları mail veya mesaj olarak alabileceksiniz. Maaş mütşerilerinin avantajları arasında çeşitli yenilikler yer alıyor. Bunlar arasında maaş müşterilerine özel olarak verilen krediler başta olmak üzere kredi kartlarında meydana gelen yenilikler de yer alıyor.

Finansbank Maaş müşterileri avantajları arasında Finansbank tarafından verilen krediler dikkat çekiyor. Finansbank’tan maaş alan kişilere verilen krediler ile birlikte sizler de aradığınız nakit desteğini anında alabilirsiniz. Bunun yanında kredilerde düşük faiz oranları ve kolay ödeme seçeneklerinin de sahibi olabilirsiniz. İş verenler için de Finansbank maaş müşterisi fırsatları devam etmektedir. İşletmelerinizde veya kurumunuzda maaş ödemelerini Finansbank’tan yaparsanız hesabınızda yeterli para olmasa dahi masrafsız, faizsiz kredi kullanarak maaş ödemelerinizi zamanında yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bu sayede hem çalışanlar hem de iş verenler Finansbank’tan maaş alma veya maaş işlemi yapmanın rahatlığını yaşamaktadır.

Finanbank Maaş Müşterisi Kredisi

Finansbank maaş müşterilerine sunulan avantajlardan birisi olan 0 faizli kredinin özellikleri ise şu şekilde;

Finansbank tarafından verilen 0 Faizli Maaş Kredisi FinansMaaş müşterileri için özel olarak hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra Finansbank maaş müşterileri banka tarafından FinansMaaş adı ile değerlendirilir. Bu sayede müşterisi olarak maaş ödeme günlerinizde firma hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda dahi önceden anlaşılan gün süresi boyunca maaş tutarları kadar masrafsız 0 faizli kredi kullanmanız mümkü nolmaktadır. Ayrıca bu kredide ve 0 Faizli Maaş Kredisi kullanmak için anlaşılan gün sayısı maksimum 3 gün olmaktadır. Fırsatlar ve avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Finansbank maaş müşterisi olarak kullandığınız kredi tutarını anlaşılan gün sonunda yatırmamanız durumunda ertesi gün itibariyle faiz hesaplanmaya başlamaktadır. Genel olarak bakıldığında 0 Faizli Maaş Kredisi’nin vadesi maksimum 30 gün olmaktadır. Aynı zamanda kredi süresi boyunca kısmi anapara ya da faiz ödemelerinizi gerçekleştirmek de mümkün olmaktadır. Finansbank’a vade sonunda kredi borcunun tamamen kapanması zorunlu olarak belirtilmelidir. Finansbank maaş müşterilerine sunulan bu avantajlardan yararlanmak için hemen harekete geçin.

Maaş ödemeleriniz için de Finansbank operasyonel kolaylıkları sizlere sunmaya devam etmektedir.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 15 Temmuz 2016 - 7:52:17

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Ünal Aykurt dedi ki:

    merhaba,

    Finansbank maaş müşterisiyim 10.000 tl kredi çeksem ne gibi avantajları olabilir? Geri ödeme ne kadar olabilir?

Yukarı Çık