Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

FİNANSBANK KONUŞTURAN KREDİ

Ülkemiz yasaları gereğince bildiğiniz gibi cep telefonu alımlarında artık taksit yapılamıyor. Yeni bir cep telefonu sahibi olmak isteyen ve ya cep telefonunu yenilemek isteyenler için Finansbank konuşturan kredi biçilmiş kaftan.

Finansbank’ın bize sunduğu hayatımızı kolaylaştıran güzel kampanyalarından birisi de konuşturan kredi. Bu konuşturan kredi Turkcell‘den telefon ya da tablet alırken  hem kredi kartınızın limiti dolmadan yeni bir telefon ve ya tablet sahibi olacak hem de uygun taksitlerle ödemelerini yapacaksınız.

Masrafsız konuşturan kredi fırsatından yararlanmak için Finansbank internet adresinden kredi menüsünden konuşturan krediyi seçip, hemen altında bulunan hemen başvur butonuna tıklamanız yeterli. Başvuru sonucunu vakit kaybetmeden cep telefonunuza sms olarak gönderiyorlar. Eğer olumlu cevap aldıysanız hemen size en yakın Turkcell iletişim merkezine başvurarak cihazınızı alabilirsiniz.

Peki ödemelerim nasıl olacak diye düşünüyorsanız hemen onu da açıklayalım. Taksit tutarınız Turkcell faturanıza yansıyor, böylece banka işlemleriyle uğraşıp vakit kaybetmemiş oluyorsunuz. Fatura ödemenizi zamanında yaptığınız sürece krediniz de zamanında ödenmiş oluyor.

Kategori: Finansbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 17 Şubat 2016 - 8:10:29

Benzer Konular

Yukarı Çık