Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank EnPara Borç Hesabı

Gün geçmiyor ki bankaların müşterilerine ekstra imkanlar sağlamasın.Kredi kampanyalar, nakit ihtiyacı, ek taksit imkanları, firma anlaşmalı promosyonlar ve ek para borç hesapları gibi. Artık kimseye ihtiyaç duymadan nakit ihtiyacımızı her zaman bankalardan karşılıyoruz. Hatta ilerleyen teknolojimiz sayesinde oturduğumuz yerden, bütün bu işlemlerimizi gerçekleştirerek. Finansbank’ın sunmuş olduğu ek para borç hesabı ay ortasında parasız kalma derdine son getiren bir uygulama.

Hemen hemen hepimiz ay ortasında sıkıntı çeker, ihtiyaçlarımızı karşılamakta zorlanırız. Olmadı bir arkadaşımız da borç alır, maaşımı aldığımda veririm diye. İşte Finansbank ek para hesabı bu sıkıntıları yaşanmaması için müşterilerine tanıkları bir uygulama. Mevduat hesabınız da paranız kalmasa dahi, bankanın belirlediği limitler dahilinde belirledikleri ek hesaptır. Bu hesaplar ay ortasındaki ihtiyaçlarınızı gidermenizde ve hatta otomatik ödeme sayesinde su,elektrik, doğal gaz,okul taksitleriniz, cep telefonu gibi fatularınızı aksatmadan ödenmesinde de yardımcı olmaktadır. Finansbank’ın kredili mevduat hesabı dır. Banka bu ek limiti, eğer Finansbank’tan  maaşınızı çekiyorsanız bu maaşın belirli bir yüzdesi ile belirlenir. Eğer maaşınızı Finansbank’tan almıyorsanız bankanın politika kurallarına  istinaden belirlenir. Peki bu ek para hesabın faizi nasıl belirlenir.

Finansbank EK Para Hesabı Nasıl Açılır?

Günlük olarak faiz işlenmektedir.Yani çekilen  günden, ödenen güne kadar olan her gün için, KKDF ve BSMV faiz üzerinden hesaplanarak tahsil edilmektedir.Kullandığınız limiti ve faizleriyleri birlikte istediğiniz  zaman 7 24 ulaşabileceğiniz 0850 222 0 900 no lu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Finansbank ek para hesabına ise size en yakın Finansbank şubelerine giderek başvurabilirsiniz.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 21 Mart 2016 - 12:17:59

Benzer Konular

Yukarı Çık