Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Cep Şubesi Uygulaması

Finansbank son dönemlerde atağa geçen ve çeşitli promosyonlarla müşteri sayısını artıran bir banka olmuştur. Bankanın borsada hisselerinin artması ile birlikte müşterilerin güvenini de önemli ölçüde kazanmıştır. Modern bankacılık anlayışının gerekliliklerini yerine getirmeye çalışan Finansbank, mobil cep şubesini geliştirerek kullanıcılarına sunmaktadır.

Finansbank Mobil Cep Uygulamasını İndir

Hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanılabilen Finansbank cep şubesini Google Play Store’den indirebilirsiniz. İsterseniz Finansbank internet sitesi üzerinden de mobil cep şubesini indirme linkini seçerek sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Finansbank cep telefonlarında güvenliği sağlamak için müşterilerine hem geniş kombinasyonlu şifreler vermekte hem de her sisteme girişte kısa mesaj olarak onay kodu göndermektedir. Böylece banka hesaplarınız güvenirli bir şekilde kullanılabilmektedir. Finansbank cep telefonu şubesi, android ve IOS işletim sistemli bütün cep telefonlarında kullanılabilmektedir.

finansbank cep şube

finansbank cep şube

Cep şubesinin normal bir Finansbank şubesi veya Finansbank bankamatiğinden hiç bir eksiği bulunmamaktadır. Günün her saatinde bu hesap üzerinden para gönderebilir veya kendiniz para çekebilirsiniz. Bankamatiklerden kullanılan kartsız para çekme işlemiyle ister kendi cep telefonunuz üzerinden kendinize, isterseniz de istediğiniz kişiye referans kodu ile para gönderebilirsiniz.

Finansbank Cep Şubesi Giriş

Bunun yanında cep şubesi üzeriden bütün hesaplarınızı görebilir ve hesap hareketlerinizi inceleyebilirsiniz. Banka hesaplarınızdan faturalarınızı veya kira ödemelerinizi otomatik ödeme talimatı üzerinden de yönlendirebilirsiniz. Finansbank cep şubesindeki şifreler her dönem periyodik olarak yenilenmektedir. Bu işlemlerde yer alan menülerde şifre kombinasyonlarınız hakkında bilgiler verilmektedir.

Güvenliğiniz açısından şifreniz son üç şifre ile aynı olamaz. Diğer yandan her şifre içerisinde mutlaka büyük veya küçük harflerin de bulunması gerekir. Bu işlemler hesaplarınızın başka kişilerin eline geçmemesi için yapılmaktadır. Finansbank cep şubesi üzerinden krediler hakkında da bilgi alabilir hatta kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Cepte kredi uygulamasıyla birlikte bütün alanlarda geçerli olan krediler hakkında vade ve taksitlendirme seçenekleri üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç anında acil nakit sorunlarının çözülmesi için Finansbank nakit kredileri, cep telefonunuzdan başvuru almakta ve kısa bir süre içerisinde size dönüş yapmaktadır. Kredinizin onaylanması durumunda hemen bir Finansbank şubesine gidebilir ve kredilerinizi gerekli evraklarla çekebilirsiniz.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 1 Mart 2016 - 8:15:37

Benzer Konular

Yukarı Çık