Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi olan Finansbank, sizlere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için işlemlerine gece gündüz devam etmektedir. Şimdi de hafta sonlarında işlem yaparak sizlerin bütün bankacılık işlemlerinin yerine getirilmesini sağlamaktadır. Bankacılık işlemlerinde sınırsız hizmet parolasıyla yola çıkan Finansbank, şubelerinde yer alan güleryüzlü ve deneyimli personeli ile birlikte sizlerin her alanda daha kolay bir şekilde işlemlerinizi yapmanızı ve hizmet almanızı belirlemektedir. Finansbank çalışma saatleri içerisinde Finansbank şubelerine geldiğiniz daha hızlı bir şekilde bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte Finansbank, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile de sizlere yardımcı olmaktadır. Finansbank çalışma saatlerini öğrendikten sonra daha rahat hareket edebilir ve bütün bankalarda olmayan bir şekilde hafta sonu da Finansbank şubelerinden hizmet alabilirsiniz.

1987 yılında kurulan Finansbank kurulduğu günden bu yana müşteri merkezli politikası ile sizlere her alan bankacılık hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır. 2014 yılında çok önemli bir büyümeye imza atan ve Türkiye genelinde 700’e yakın şubeye ulaşan Finansbank bankamatiklerini de bu sayının iki katından daha fazla bir sayıya ulaştırmış ve Finansbank’ı gece gündüz kullanma imkanın sizlere sağlamıştır.

finansbank şubeleri

finansbank şubeleri

Finansbank internet bankacılığı ve telefon bankacılığı da sizlerin her zaman yanında olmaktadır. Burada para yatırabilir, kredi kartı borçlarınızı ödeyebilir, döviz işlemlerinizi yapabilir ve yatırım hesaplarınızı açarak kontrol edebilirsiniz.

Finansbank Hafta Sonu İşlem Yapan Şubeleri

Aksaray/İstanbul Şubesi : Cumartesi 09:00 – 17:00

Laleli Şubesi : Cumartesi 09:00 – 17:00

Langa Laleli Şubesi : Cumartesi 09:00 – 17:00

*Hafta sonu çalışma saatleri içinde sadece Western Union işlemleri yapılmaktadır.

Finansbank bankamatikleri ile birlikte sizlere ihtiyaç duyduğunuz bankacılık hizmetlerine kolay ve hızlı erişmenizi sağlamaktadır. Bu bankamatikler, 24 saat kesintisiz hizmet sunan otomatik vezneler olarak da değerlendirilir. Finansbank şubelerinin olmadığı zamanlarda veya çalışma saatleri dışında size kullanım kolaylığı sağlaması ve işlemlerinizi güvenle gerçekleştirmesi bakımından bu bankmatikler çok  önemlidir. Yeni nesil bankacılık ile birlikte en gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılan bankamatikler,kartınızın türüne göre size özel dil seçeneği de sunmaktadır. Bankacılık işlemlerinin her birisi bankamatiklerde yer almaktadır. Genel olarak para yatırma özellikli bankamatikler ile Finansbank ATM’lerinde yapabildiğiniz bütün işlemlere ek olarak para yatırma işlemlerini ve kartsız işlemleri de 24 saat boyunca yapabilirsiniz.

Hafta içinde 09.00 – 12.30 saatleri arasında çalışan Finansbank 13.30 – 17.00 saatlerinde mesainin ikinci yarısına devam etmektedir.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 28 Haziran 2016 - 12:15:15

Benzer Konular

Yukarı Çık