Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Bankamatik Kartları

Çoğu insan kredi kartı kullanmayı değil de bankamatik kartı kullanmayı tercih ediyor. Çünkü limitleri dahilinde kullanmaları daha cazip gelebiliyor. Her bankamatik kartları kullananlar kredi kartları kullanmıyor mu? Tabi ki de hayır. Herkes kullanıyor, ama bence bu devirde bankamatik kullanmak daha mantıklı. En azından limitiniz dahilinde harcama yapabilirsiniz. Ayrıca kullanım alanı  da kredi kartı gibi geniştir. Bir tek banka kartları kredi kartları gibi alışverişlerde taksit yapmıyor. Evet öyle biliyoruz. Ama Finansbank’ın bankamatik kartlarında artık taksitli alışveriş var.

Örneğin; hesabınız da 1500 TL limitiniz var almak istediğiniz bir şeyi 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu da diğer bankalar da olmayan bir kampanya. Ayrıca yapacağınız taksitler le para puan değil, direk para kazanabilirsiniz. Taksitli alışveriş yaptığınız anda vadesiz hesabınızdan çekilerek, bekleyen taksitler vadesiz hesaptan karşılanan hesap ise vadeli bir hesaba aktarılarak günlük faizden değerlendirecek. Faizlerden elde edilen kazanç müşteri hesaplarına aktarılarak en az bir ayda, aktarılan bu parayı kullanabileceksiniz. Yani banka kartlarında bir ilk diyebiliriz. Ya da kartınızda az limitinizi var.

finanbank bankamatik kartı

finanbank bankamatik kartı

Örneğin; 200 TL ama taksitli bir alışveriş yaptınız, 600 TL lik bir harcama ve üç takside böldünüz. İlk taksitiniz hesabından çekilecek ve geri kalanlar için asla faiz işlemeyecek ve diğer taksit gününüz gelene kadar. Bu çok güzel bir şey. En azından diğer taksit gününe kadar diğer taksit tutarınızı faizsiz yatırabileceksiniz. Böylelikle Finansbank’ın bankamatik kartını kullanmak daha cazip. İnternet bankacılığını kullandığınız taktirde, kartınızla olan tüm taksitli alışverişlerinizi görebilir, tüm işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Finansbank’ın sunmuş olduğu taksitli bankamatik kartından faydalanmak isterseniz, size en yakın bir Finansbank şubesine giderek başvuruda bulunabilir, yada 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerinden de merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. Ayrıca internet sayfasından kart başvurusunda da bulunabilirsiniz. Kartla ilgili başvuru sonucunuz da verdiğiniz iletişim bilgilerine iletilecektir.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 2 Nisan 2016 - 9:20:47

Benzer Konular

Yukarı Çık