Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank Altın Biriktiren Hesap

Finansbank cardfinans altın biriktiren hesap açma, hesap kapatma ve hesap özeti bilgileri hakkında detaylar burada.. Altın; milletçe en büyük gördüğümüz yatırım aracı, bayanların tutkusu hatta bayanlar arasında gün adı verilen toplantılar yapılır ve o ev sahibine altınları teslim edilir. Kimi zaman kötü günler için saklanırsa da kimi zamanda evin bir ihtiyacı için hemen bozdurulur. Ancak kimimiz elde durdukça bozdurulup gideceğinden korkar yada maaşından bir miktar ayırarak bunları köşe bucak saklar. Artık köşe bucak saklamaya gerek kalmadı çünkü bankaların bizler için sunduğu altın hesaplar var.

altın biriktiren hesap

altın biriktiren hesap

Altın hesabı hepimiz duyduk hatta bunun için reklamlar bile yapıldı falanca şehirde bugün altın günü var dendi ve altınların o bankaya yatırılması istendi. Başka bir şeklide hesabınızda bulunan para ile gram cinsinden olmak üzere altın alıp satabiliyorsunuz. Kimi banka bu altınları direk verebilirken kimi sadece para olarak kullanmanıza imkan sağlıyor.

Finansbank’ın daha değişik bir uygulaması var; bir çoğumuz elektrik, su, doğal gaz hatta cep telefonu faturalarımızı bile otomatik ödeme talimatı ile yapıyoruz işte bankanın sunduğu bu hizmette böyle kredi kartınızdan veya hesabınızdan bir defalık talimat vererek belirtmiş olduğunuz tutar kadar aylık olarak altın birikimi yapabilirsiniz. Açacağınız bu altın biriktiren hesap için limit sınırlaması yok üstelik.

Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 1 Nisan 2016 - 9:15:22

Benzer Konular

Yukarı Çık