Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Finansbank 2016 Ramazan Bayramı Kredisi

Bayramın gelmesine az bir süre kala siz de artan masrafların nasıl karşılanacağını düşünüyorsanız endişelenmeyin. Finansbank, bütün sene boyunca ürettiği tüketici kredileri ile birlikte bu zamana kadar müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Bu krediler sayesinde müşterilerinin nakit sorunlarını anında çözen Finansbank, şimdi de Müslüman aleminin en özel günlerinden birisi olan Ramazan Bayramında çok uygun ödeme seçeneklerini içeren bir kredi hazırladı. Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanan bu kredi sayesinde artan masraflar hızlı bir şekilde karşılanıyor. Diğer yandan genel olarak kredi almak isteyen kişilere de önemli bir fırsat doğuyor.

Finansbank Bayram Kredisi 2016

Finansbank bayram kredisi 2016

Finansbank bayram kredisi 2016

Ramazan ayının denk geldiği dönem aynı zamanda düğünlerin ve diğer ihtiyaçların çok fazla arttığı bir dönem olarak da düşünülebilir. Özellikle bayramlarda yapılan akraba ziyaretleri, tamamlanması gereken eksikler ve diğer ihtiyaçlar nedeniyle ortaya önemli bir gider durumu çıkıyor. Bu durumu dengelemek ve nakit sorununun hızlı bir şekilde atlatabilmek için hemen bir Finansbank şubesine gelebilirsiniz. Ayda 1,40’lık faiz oranı ile birlikte verilen bu kredi sayesinde siz de her türlü nakit sorununuzu gidebilir ve işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Finansbank Bayram Kredisi Hesaplama

Ramazan Bayramı coşkusuna herhangi bir gölge düşmeden istediğiniz bütün ihtiyaçları bu kredinin sağladığı nakit desteği ile elde edebilirsiniz. Finansbank bayram kredisini almak için sadece şubelere gelmek zorunda da değilsiniz. Finansbank telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu hemen yapın. Diğer yandan Finansbank kredi hesaplama aracı üzerinden kredilerinizi anında hesaplayın. Kredi hesaplama bu noktada çok önemlidir. Bu sayede bütçenize uygun bir şekilde kredi alabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde kredilerinizi öderken zorlanmamanız için bütçenize en uygun krediyi almanız gerekmektedir. Bu krediyi alarak siz de hem ilerleyen dönemlerde sorun  yaşamaz hem de ödemelerinizi daha kolay yapabileceğiniz için kredi notunda bir düşme meydana gelmez. Kredi notunun da bu noktada düşünülmesi gerekmektedir. 36 aya kadar çıkan vadeler ile birlikte Finansbank bayram kredinizi yıllık maliyet oranı yüzde 2,2 olmak üzere alabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi kolay ödeyebilmek için kredi limitlerini gözden geçirebilirsiniz. En üst limit 30 bin TL’dir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 17 Mayıs 2016 - 7:55:52

Benzer Konular

Yukarı Çık