Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fibabanka Mobil Bankacılık Uygulaması

Yeni bir banka olmasına rağmen önemli bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarabilen Fibabanka yeni bankacılık sistemlerini ve anlayışlarını da benimsemektedir. Fibabank mobil bankacılık uygulaması bu yenilikler arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin her yerine yayılmayı hedefleyen Fibabanka, mobil bankacılık uygulamasını da müşterilerine sunarak günün her saatinde işlem yapılmasını amaçlamaktadır. Öncelikli olarak bir Fibabank hesabınız varsa bu uygulamayı android veya IOS işletim sistemli cep telefonlarınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Fibabank Cep Şube Uygulaması

Fibabank mobil bankacılık uygulamasında yer alan menüleri de kolay bir şekilde kullanabilir ve bu sayede bütün ürünlerden yararlanabilirsiniz. Fibabanka mobil bankacılık uygulamasını internet üzerinden Google Play Store ile indirmek mümkündür. Daha sonra bir şifre oluşturabilir ve işlemlerinize başlayabilirsiniz.

fibabanka mobil bankacılık

fibabanka mobil bankacılık

Fibabank mobil bankacılık uygulaması üzerinden hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Yaptığınız işlemlerin geçmiş dönemdeki durumlarını, hizmet dökümanlarını ve kart ekstrelerini de mobil bankacılık üzerinden denetleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Fibabanka mobil bankacılık uygulamalarında kredi kartı ödemelerinizi de yapabilirsiniz. Aylık olarak otomatik ödeme talimatı verebilme imkanı da mobil bankacılık işlemlerinde yer almaktadır. Fibabanka mobil bankacılık uygulamaları içerisinde kredi başvurularında da bulunabilirsiniz. Kredi başvuruları içerisinde hesaplamalar yapabilir, aylık taksit miktarlarını görebilir ve vadeleri de seçebilirsiniz.

Fibabank Mobil -Cep Şubesi Şifre Alma Aktivasyon

Fibabank mobil bankacılık uygulamalarının en önemli özelliği, müşterilerinin güvenliğini her daim korumasıdır. Bu koruma sayesinde bütün hesaplarınız güvence altına alınmaktadır.

Fibabank mobil bankacılık uygulamalarında şifreler üç ayda bir düzenlenmektedir. Bu şifreleri de birtakım kombinasyon kurallarına göre uygulamak gerekmektedir. Fibabanka mobil bankacılık uygulaması içerisinde istediğiniz zaman hesaplar arasında para aktarımında da bulunabilirsiniz. Dolar ve euro hesaplarını da açabilir ve bu sayede kolay bir şekilde yurt dışında para çekme işlemlerini yapabilirsiniz.

IBAN numarası üzerinden günün her anında para gönderme rahatlığı da Fibabank mobil bankacılık sayesinde gerçekleşebilmektedir. Fibabanka bankamatiklerine para göndererek ister kendiniz isterseniz istediğiniz kişiye kartsız para çekme imkanı sunabilirsiniz.

Kartsız para çekme işlemlerinde herhangi bir kesinti ücreti alınmamaktadır. Size gelen referans numarasıyla günün her anında para çekebilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı da çözebilirsiniz.

Kategori: Fibabank
Yazar: Tarih: 4 Mart 2016 - 12:05:19

Benzer Konular

Yukarı Çık