Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fibabanka Kredi Notu Düşük Olana Kredi

Bankaların kredi notu düşük olan tüketicilere kredi vermesi giderek zorlaşıyor. Kredi ve kredi kartı çığ gibi büyüyen tüketici, yeni bir kredi başvurusu için bankaların kapısını çalsa da, kredi notu düşük olduğundan genellikle bankalardan eli boş dönüyor. Kefil gösterseler bile kredi notu düşük olan vatandaşın bazı bankalardan kredi alması oldukça zor. Bu durumda da vatandaş, kefil göstererek kredi alabileceği, kredi notu düşük olana kredi veren bankaların kapısını çalıyor. Kredi notu düşük olup da kredi ihtiyacı olan tüketiciler için “kefilini getir, kredini götür” sloganı ile ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi veren Fibabanka, yaptığı ihtiyaç kredisi başvuruları olumsuz değerlendirilen tüketiciye müjde veriyor. İhtiyaç kredilerinde uygun faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri ile kefilli kredi veren banka, gelir belgesi şartı olmadan 24 aya varan vadelerle kredi ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

10.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için alabileceğiniz Fibabanka kefilli kredi için gelir belgesi şartı aranmıyor. %1,69 ile %1,79 arasında değişen faiz oranları ile siz de nakit ihtiyaçlarınız için bankanın kefille kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Kredi notunuz düşükse üzülmeyin, siz onu yükseltmeye çalışırken bu süreçte nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak, evin dekorasyonunda değişiklik yapmak, eğitim ya da sağlık ihtiyaçlarınız için kredi notu düşük olana kredi veren Fibabanka’nın kredi seçeneğinden 24 aya kadar vadelerle yararlanabilirsiniz. Bankanın tek şartı, kredi başvurusunda kefil göstermeniz. Düzenli bir geliri olan kefiliniz varsa, siz de Fibabanka’dan 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Böylece gelir belgesiz kredi almak isteyen tüketiciler için kredi almanın kolay bir seçenek bulunuyor.

Kredi notu 1500’ün altında olan ve düzenli bir geliri olmayan tüketicilerin yüksek ya da düşük tutarlı kredi başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimali oldukça düşüktür. Birçok bankada kefil gösterseniz bile kredi başvurularınız olumsuz değerlendirilebilir. Bu durumda yapmanız gereken, bankanın şubelerine yanınızda kefiliniz ile birlikte giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak. 100 TL ile 270 TL arasında değişen kredi komisyon ücretleri ile alabileceğiniz Fibabanka kefilli kredi tüm ihtiyaçlarınıza beklemeden sahip olun. Yeni bir elektronik eşya, yeni mobilyalar, evde tadilat, yeni beyaz eşyalar ya da mevcut borçlarını kapatarak tek bir bankaya borçlanmak isteyen ve kredi notu düşük olan tüketiciler için Fibabanka, %1,69’dan başlayan faiz oranları ile kefilli kredi kampanyası, kredi notu düşük olanlara kolay kredi imkanı sunuyor.

Fibabanka Müşteri Hizmetleri 

Detaylı bilgi için 444 88 88 no’lu Fibabanka müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Çağrı merkezinden yalnızca banka müşterilerine hizmet verilmektedir.Bankanın müşterisi değilseniz; kefilli kredi hakkında bilgi için önce 3’ü ardından da 2’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve Fibabanka kredi notu düşük olana kredi kampanyası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. Başvuru yapmak için;

  • Nüfus cüzdanınızın aslı,
  • Adınıza kayıtlı faturanın son 3 aydan birine ait faturası,
  • kefil ile birlikte Fibabanka şubelerine gidebilirsiniz. Size kefil olacak tüketicinin gelir belgesi talep edilmektedir.

Kategori: Fibabank
Yazar: Tarih: 24 Kasım 2016 - 6:30:48

Benzer Konular

Yukarı Çık