Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fibabanka İnternet Şubesi Girişi

Fibabanka müşteri ilgisi teknik alt yapısı ve çalışan donanımından oldukça memnunum tek sıkıntım bankaya bağlı olmayan işlem zamanıydı. Evet, bankaya giderek sıraya girmek, sıra bana gelince işlem yapmak ve tekrar eve işe dönmek eziyet halini alıyordu. Her defasında hatır gönül işlem için benim gitmem gerekmiyor ise birilerini yollamaya çalışıyordum. Gel zaman git zaman Fibabanka internet şubesi olduğunu öğrendim. Aslında uzun zamandır var olan bu hizmeti yeni öğrendiğim için de kendime kızmadım da değil. Hazır yeri gelmişken bana bu hizmeti noktasına kadar anlatan müşteri temsilcisine teşekkürlerimi sunuyorum. Bende, benim gibi şubeye gitme eziyetinden kurtulmanız için Fibabanka internet şubesine giriş işlemini anlatmak istiyorum.

Fiba Banka İnternet Bankacılığı Girişi

fibabank internet bankacılığı

fibabank internet bankacılığı

Fibabanka internet şubesi girişi için ilk adım olarak Fibabanka resmi internet adresine girmeniz gerekiyor. Fibabanka resmi internet adresi de www.fibabanka.com şeklindedir. Sayfaya giriş yaptık ardından da yeni bireysel kullanıcı talebi bölümüne tıklayarak gerekli bilgileri girmemiz gerekiyor. Sonrasında bankaya kayıtlı olan cep telefonumuz kısa mesaj ile şifre gelecek. İnternet bankacılığına bu şifre giriş yapabilir ve oturduğunuz yerden arkanıza yaslanarak çayınızı yudumlayarak benim gibi kolay işlemin tadını çıkarabilirsiniz.

Fiba Banka İnternet Şubesi Şifremi Unuttum

Ayrıca giriş için müşteri numaranızı da bilmeniz gerekiyor. Ben internet bankacılığı kullanana kadar nedeni bilinmez müşteri numarama ihtiyaç duymadım. Sizde müşteri numaranızı bilmiyorsanız 444 88 88 numaralı Fibabank telefon bankacılığını arayarak öğrenebilirsiniz. Ücretsiz tek kullanımlık şifre alarak da giriş yapılabiliyor. Giriş kısmını da çözümledikten sonra havale, EFT, fatura ödeme, kredi ve kredi kartı ödeme, trafik cezası yatırma, altın ve döviz kuru öğrenme, kredi kartı detayları inceleme, vadeli hesap açma kapama ve daha nice işlemi bir tıkla yapabilirsiniz.

Fibabanka internet şubesi girişi işlemini benim gibi geç öğrenenlerden olmayın. Sizin de zamanınız boşa gitmesin. İnternetten yapabileceğiz işlemler için şubeye giderek zaman kaybetmeyin. İşten izin alamadım, işlerim bitmedi diye banka işlemlerinizi de geciktirmeyin. Fibabanka internet şubesi girişi heybenizde yer alan yükü alacak. Kolaylıkla işlem yapacaksınız. EFT gibi işlem ücretleri de oldukça uygun.

Kategori: Fibabank
Yazar: Tarih: 2 Ocak 2016 - 5:22:24

Benzer Konular

Yukarı Çık