Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fiba Banka Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Fiba Banka 2010 yılında ülkemizde kurulan özel bankalardan birisidir. Köklü bankalardan olmasa da müşteri kitlesi hızla artmıştır. Müşterilerinin bu denli hızlı artmasının altında yatan sebeplerden birisi kredi kolaylığıdır. Yorulmadan ihtiyacınız olan kredileri alabilirsiniz.

Fiba Banka Kredi Faiz Oranları

Kredi faiz oranları banka tarafından % 1,29 olarak belirlenmiştir. Vade oranları ise cebinizi sarsmadan ödeyeceğiniz şekilde belirlenmektedir. Bankanın kendi standartlarından öte sizin ödeme standartlarınız ve talepleriniz daha önemlidir. Fiba Banka kredi başvuru aşamalarından, Fiba Banka kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemlerinden ve kredinizin hangi koşullarda onaylanacağından kısaca bahsetmek istiyoruz. Fiba Banka kredi başvurunuzu sabit olan sistem şube aracılığıyla ya da resmi Fiba Banka internet adresine girip talep formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Fiba Banka Kredi Başvurusu

Banka kredi esnasından dolduracağınız formda yer alan telefon numaranıza Fibabank kredi sonucunuzu yönlendirmektedir. Özellikle ön onay denilen aşama da TC kimlik numaranız ile kredi notu sorgulamanız yapılmaktadır. Kredi notu sorgulama sonucunda eğer notunuz düşük değil ise banka anında ön onayınızı vermektedir. Kredi notunuz düşük olmasa dahi talep ettiğiniz rakama yeterli olmak zorundadır. Ayrıca kredi ön onayınız olumlu ya da olumsuz olsa da size iletilecektir.

fibabanka mobil bankacılık

fibabanka mobil bankacılık

Fiba Banka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eğer banka size kredi başvuru sonucunuzu söylemez ise; Fiba bank 444 88 88 ve 0850 222 77 77 numaralı telefon bankacılığından arayarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi belirtin ve TC kimlik numaranızı da söyledikten sonra kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Telefon bankacılığını kullanmak istemezseniz şubeye giderek de sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Fiba Banka Kredi Başvurusu Ön Onay

Kredi ön onayınızın olumlu olduğunu öğrendikten sonra gerekli evraklarla banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Evraklar ikametgah, gelir belgesi, SSK pirim dokümanından oluşmaktadır. Fakat bazı durumlarda banka ek evrak da talep edebilir. Evrak listesine de en kolay müşteri hizmetlerini arayarak ya da resmi internet sitesine bakarak öğrenebilirsiniz. Fiba Banka hakkında aktaracağımız genel bilgiler bu kadar ile sınırlıdır. İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin Fibabankta her gereksiniminize yönelik bir çözüm yolu var unutmayın, hatta ve hatta yakınlarınıza da unutturmayın.

Kategori: Fibabank
Yazar: Tarih: 20 Mart 2016 - 9:29:50

Benzer Konular

Yukarı Çık