Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fiba Banka Kiraz Hesap

Kiraz hesap nedir? Bankalardan açılan hesaplar, birikim yapma adına sizlere daha fazla kazanç sağlayacaktır. Bu doğrultuda hareket eden bankalar da müşterilerinin daha avantajlı bir şekilde para biriktirebilmesi için çeşitli fonlar ve hesaplar oluşturmaktadır. Bunlar, çeşitli isimler ile farklı bankalarda kullanılabilen vadeli mevduat hesapları olarak değerlendirilebilir. Kiraz hesap da FibaBanka tarafından oluşturulan bir para biriktirme fonudur. Kiraz hesap açarak siz de geleceğinize yatırım yapabilir ve yıllardır hayalini kurduğunuz para biriktirme programını hayata geçirebilirsiniz.

Kiraz hesaplar, sizlere özel faiz oranları ve fırsatlar sunarak uzun vadede bol miktarda birikim yapmanızı sağlamaktadır. Fiba Banka Kiraz hesap ile birlikte gelecekte eğitim, evlilik veya araç almak için para biriktirebilirsiniz. Çocuklarınız ve sevdikleriniz için bu hesap üzerinden birikim yaparak gerçek bir para biriktirme süreci yaşayabilirsiniz. Belirlediğiniz üst ve alt limitler sayesinde siz de farkında olmadan önemli bir miktarın sahibi olabilirsiniz.

kiraz hesap

kiraz hesap

Fiba Banka Kiraz Hesap Nasıl Açılır?

Kiraz Hesap açmak ve kullanmak da oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Fiba Banka ile iletişim kurarak Kiraz Hesabı hakkında detaylı bilgiler almaktır. Fiba Banka Kiraz Hesap ile birlikte birikimleriniz size özel faiz oranları ile kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik bu hesap içerisinde gecelik vadeli mevduat sistemi uygulanmaktadır. Uygulanan bu faiz sistemi günden güne artmaktadır. Diğer yandan Fiba Banka Kiraz hesap sayesinde bu hesaptan istediğiniz zaman para yatırabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden yapacağınız işlemler ile para çekme ile birlikte istediğiniz hesaba EFT ve havale işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Fiba Banka Kiraz Hesap bir çok özelliğe sahiptir. Bu özellikler içerisinde hesabın vadesiz hesabın likidite avantajlarının da olmasıdır. Kiraz Hesap,  vadeli hesabın getirisiyle birleştirilebilir. Bununla birlikte Kiraz Hesap ile birikim yapmak için vade bekleme durumuna da gerek kalmaz. Sabit faiz oranları sayesinde Kiraz Hesap, her gün paranızın değer kazanmasını sağlar. Bununla birlikte internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrol ettiğiniz bu hesaplarınız üzerinden başka hesaplara da para aktarabilirsiniz. Kiraz Hesap hoş geldin faizi olarak da yüzde 10’luk bir avantaj sunmaktadır. Bu hesap ile her zaman kazançlı çıkarsınız.

Kategori: Fibabank
Yazar: Tarih: 23 Nisan 2016 - 8:30:57

Benzer Konular

Yukarı Çık