Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Fiat Kredi Hesaplama

Fiat markası ve Fiat grubu ürünleri Kasım ayına özel çok geniş indirimler uyguluyor. Bu sayede özel Fiat araçlarından birisine sahip olabilir ve Türkiye’de de üretilen modellerden birisine en uygun ödeme koşulları ile birlikte binebilirsiniz. Kasım ayında 0.99’luk faiz oranları ile birlikte 2015 model araçlarda 0 km bir Fiat sahibi olmak isterseniz hemen bir Fiat yetkili satıcısına gelin ve galeriden beğendiğiniz aracın sahibi olun. Bunun yanında uygun ödeme koşullarını içeren krediler hakkında bilgi sahibi de olmanız mümkün olmaktadır.

KOÇ FİNANS FİAT KREDİ HESAPLAMA

6 aydan başlayarak 48 aya kadar çıkan ödeme planları sayesinde en kaliteli ve özel dizaynla üretilmiş Fiat modellerine sahip olabilirsiniz. Fiat kredilerini ise Koç Finans sayfası üzerinden veya Fiat internet sitesi üzerinden hesaplamanız mümkün olmaktadır. Bu hesaplamaların içerisinde vade farklarını görebilir, ödeme planlarını ve bütçenize zarar vermeden en uygun kredilerin hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Ödeme planları ile birlikte yapılmakta olan sistemde aylık ne kadar kredi taksidi ödeyeceğini görebilir ve buna göre bir ödeme planı yapabilirsiniz.

Fiat Kasım Ayı Kampanyası

Kasım ayı içerisinde 40.000 TL’lik araçlara 48 ayda 1,32’lik faiz oranı uygulaması ile birlikte önemli bir indirim sağlayan Fiat, Kasım ayı içerisinde bu kampanyası ile müşterilerine sunduğu fırsatlara devam etmektedir. Buna ek olarak 20.000 TL’lik araçlara 20 aylık bir ödeme planı çıkaran ve bu araçlarda 0.99’luk bir faiz oranı uygulayan Fiat, yeni modellerin en iyisinden yararlanmanızı sağlıyor. Kasım ayı kampanyaları içerisinde bulunan Freemont araçları 70.000 TL olarak satışa ve hizmete şimdiden sunulmuş durumda. Bu araçlar ile birlikte 48 aylık ödeme seçeneklerine de sahip olabilir ve esnek ödeme seçeneklerine göz atabilirsiniz. Fiat Freemont araçlarını 1.30 faiz oranı ile birlikte alabilir ve bu sayede gerekli olan işlemleri yapabilirsiniz.

fiat kredi

fiat kredi

 

Fiat Finans Kredi Çeşitleri

2014 model araçlarda da en gelişmiş indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kredi hesaplama bölümünü kullanmakla birlikte Fiat internet sitesi üzerinden diğer kampanya ve modellere bakabilirsiniz. Ticari araçların yanında binek otomobiller için düzenlenen özel kampanyalar sayesinde neden Fiat’ın doğru bir tercih olduğunu görebilir ve benzinli veya dizel bir araç alabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 11 Kasım 2015 - 12:49:45

Benzer Konular

Yukarı Çık