Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Faturalı Hatta Kredi

Banka kredisini duymayanımız kalmadı hatta banka kredisi çekemeyenimiz de kalmadı. Faturalı hatta kredi verildiğini biliyor muydunuz? Eğer ilk kez duyanlardansanız hemen detaylarını tarafınıza aktaralım. Kim bilir belki faturalı hattınıza kredi çekersiniz.

FATURALI HATTA KREDİ VERENLER

Faturalı hatta kredi tahmin ettiğiniz gibi bankalar ile değil operatörler ile bağlantılı bir işlem ve genel de kredi çıkarmaya yardımcı olan danışman kişi ve firmalar tarafından yapılmaktadır. Tabi ki ilk şart aylık telefon faturanızı düzenli ödüyor olmanız lazım. En az 6 aylık faturalı hat kullanıcı iseniz ve ödemelerinizi aksatmadan gerçekleştiriyorsanız faturalı hattınıza kredi alabilirsiniz. Birçoğumuz faturalı hattımız üzerinden telefon aldık ve aylık faturalarımıza yansıyan rakamlar ile geri ödemeleri yaptık. Sistemin hiç farkı yok bu sefer telefon yerine nakit para alıyoruz ve aldığımız bu para aynı şekilde faturamıza yansıtılıyor.

Faturalı hatta kredi alarak ihtiyaçlarınızı karşılama fırsatı yakalayabilirsiniz. Kampanya kapanmadan yararlanan kişiler arasında sizler de yer alın.İletişim için: acilkredilazim@gmail.com  a yazabilirsiniz. Hangi operatör kullanıcısı olduğunuzun hiçbir önemi olmaksızın kredinizi rahatlık ile alabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 14 Kasım 2015 - 12:57:32
Etiketler:

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Gülin dedi ki:

  Faturalı hat kullanıyorum Nasıl iletişim kurabiliriz

 2. cafer dedi ki:

  Nasıl iletişime geçebiliriz ödemelerimi düzgün yaparım..

 3. ibrahım dedi ki:

  Merhabalar faturalı hat kullanıyorum size nasıl ulaşabilirim?

 4. ahmet ilhan dedi ki:

  3 seneye yakındır turkcell faturalıyım nasıl kredi alabilirim.

Yukarı Çık