Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

FATURALI ALIŞVERİŞ KREDİSİ NEDİR?

Bankaların bize sağladığı kolaylıklardan birisidir. Her ne kadar beyaz eşya için taksit yapılamaması kuralı kaldırılsa da eskisi kadar çok sayıda taksit yapılmıyor.Özellikle telekomünikasyon ürünlerinde halen taksitlendirme yapılamaması dolayısıyla bu yöntem pek çok kişinin can kurtaranı sayılabilir.

İhtiyaçlarını karşılamak isteyen fakat nakit olarak yeterli bütçesi olmayan tüketiciler de faturalı alışveriş kredisi ile faturalı olarak satın aldıkları ürünlere bankaları aracılığıyla taksitlendirme imkanından faydalanabilirler.

faturalı alışveriş kredisi

faturalı alışveriş kredisi

Faturalı alışveriş kredisinden faydalanmak için alışveriş yapmadan önce mutlaka iletişime geçmeniz gerekir. Bunu bankaların şubelerinden ve ya telefon bankacılığından halledebilirsiniz. Yalnızca bankaların anlaşmalı olduğu firmalardan yapılan alışverişlerde geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Faturalı alışveriş kredisi yalnızca bireysel kullanıcılara yönelik değil üstelik. Küçük işletmeler de kurumlarının ihtiyacı olan büro ekipmanları, bilgisayar gibi tüketim malzemelerini uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriye rahatça alabilirler.

Sömestr tatili dönemine olduğumuz günlerde karne hediyesi olarak çocuğumun istediği telefonu nasıl alacağım diye düşünmenize artık gerek yok. Faturalı alışveriş kredisi imdadınıza koşuyor.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 12:36:32

Benzer Konular

Yukarı Çık