Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Evkur Yeni Yıla Özel Kredi Kartına Taksit Kampanyası

Yaklaşık 75 üye ağı bulunan Evkur mağazaları 1972 yılından beri hizmet vermektedir. Kredi kartı kullanmayan bireylere yönelik kuruluşu ve yaygın üye ağı ile bize her zaman yakın olan Evkur mağazaları her zaman yapmış olduğu kampanyalar ile yılbaşına avantajlı girmemizi sağlıyor.

Evkur, senetle alışverişi ile kredi kartı olmayan kullanıcıların elektronik, beyaz eşya, ev tekstili, mobilya gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş hizmete yönelik bir perakende mağazasıdır. Evkur kısa sürede yaşadığı büyüme ile Türkiye’de ki en büyük firmalar arasında 166. Sıraya girmeyi başarmıştır. Bankalar çoğu zaman kredi puanlarımızın düşük olması ve ya gelir belgemiz olmaması sebebi ile kredi kartı sahibi olmamıza olanak sağlamazlar. Ancak Evkur yapmış olduğu senetli alışverişler ile nüfus cüzdanınız ile dilediğiniz ürünü dilediğiniz taksitle alabiliyorsunuz.

evkur kampanya

evkur kampanya

Satın almış olduğunuz ürünlere 15 ay vadelere kadar senetle sahip olmanız mümkün. Son zamanlarda çıkan bazı yasalar ile Cep Telefonu satışında taksit imkânı ortadan kalktığı için telefonunu yenilemek ve yeni telefon almak isteyen bir çok kişi ya ihtiyaç kredisi çekmek durumunda ya da gsm operatörlerinin taksitli hat satış kampanyalarını kullanmak durumundaydı. Ancak Evkur gibi mağazalar cep telefonu da dahil olmak üzere tüm teknolojik ürünlere 15 aya varan vadelerle sahip olmanıza olanak sağlıyor.

Evkur’dan yapmış olduğunuz alışverişler için firmanın denetleme ekibi tarafından araştırılırsınız. Yeni evlenen çiftler için de oldukça avantajlı olan Evkur senetli alışveriş imkanları için sizde en yakın Evkur mağazasını ziyaret edebilir, dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 25 Aralık 2015 - 10:46:30

Benzer Konular

Yukarı Çık