Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Ev Hanımlarına Kefilsiz Kredi

Ev hanımlarına kefilsiz kredi veren bankalar: Kredi imkanı sunan bütün bankalar kefil, gelir belgesi yada teminat karşılığında kredi verirler. Bu nedenle kredi imkanlarından pek çok kişi faydalanamaz. Çünkü, ülkemizde bankaların kredi şartlarını taşımayan sayısız kişi var. Ancak, bu durumun bazı istisnaları da var. Bazı bankalar çalışmayanlara da kredi imkanı sunuyorlar.

Mesela ev hanımlarının kredi alması daha önceleri mümkün değildi. Fakat, şimdilerde ev hanımlarına kefilsiz kredi imkanı tanıyan pek çok banka bulunuyor. Ancak, en hanımlarının bu krediyi alması için de bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor.

ev hanımlarına kefilsiz kredi

ev hanımlarına kefilsiz kredi

Bankalar kredi verirken öncelikle kendilerini düşünürler. Çünkü, kredi vereceği kişinin bu borcu ödeyip ödeyemeyeceği hakkında şüpheleri vardır. Bu yüzden de ev hanımları bankalar için güvenilir kişiler değildir. Ancak, bazı bankalar ev hanımlarına kredi verme konusunda oldukça iyimser davranmaktadırlar. Eğer siz de ev hanımı iseniz bazı yöntemler ile kredi almanız mümkün.

Mesela 10 Bin TL kredi almak istiyorsunuz diyelim. Banka bu paradan 2000 TL komisyon alıyor ve size gelir belgesi çıkartıyor. Bu şekilde bir işlem yapılarak kredi alabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, eğer üzerinize kayıtlı bir ev veya bir araba yada bir mülk varsa bankaya teminat göstererek de kredi almanız mümkün.

http://www.kredisorgulama.org/ev-hanimlari-kredi-cekebilir-mi

 

Bu yöntem çok daha başarılı olacağından teminat ile kredi almanız kaçınılmaz olacaktır. Ev hanımlarına kefilsiz kredi veren bankalar göstermeniz dahilinde size kredi verecektir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 11 Temmuz 2015 - 6:05:18

Benzer Konular

Yukarı Çık