Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ev Hanımlarına Hangi Banka Kredi Verir?

Ev hanımları, bankalara aylık olarak bir gelir belgesi sunamadığı için bazı bankacılık hizmetlerinden yararlanma şansına sahip olmamaktadır. Bilindiği gibi bir bankadan kredi kartı alabilmek için aylık olarak bir gelir belgesine sahip olmak gerekebilir. Ancak bazı bankalar, ev hanımlarına da kredi verebilmektedir. Hane gelirinin durumuna göre, ev hanımlarının yaptığı başvuruyu değerlendiren banka, kredi kartlarının belirli limitler dahilinde kullanılmasına izin verebilmektedir. Ev hanımlarının alacağı kredi kartlarının ödemelerini düzenli bir şekilde yapması gerekmektedir. Odeabank ev hanımlarına kredi kartı verebilmektedir.

Bank O card ile birlikte ev hanımları da artık bir kredi kartına sahip olabilecektir. Kredi kartı ödemelerinin düzenli bir şekilde yapılmaması durumunda 3 aylık bir süreç içerisinde kart iptal olabilir. Bu nedenle belirlenecek olan limite ve alınmak istenen kartın faiz oranlarına dikkat edilmelidir.

Odeabank kredi kartı yıllık kart ücreti bulundurmamaktadır. Bunun yanı sıra bu kart, her alışveriş sonrasında puan kazandırma imkanı da sunmaktadır. Odeabank kredi kartı sayesinde ev hanımları istedikleri ürünleri rahat ve kolay bir şekilde alabilmektedir.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 24 Nisan 2016 - 1:13:12

Benzer Konular

Yukarı Çık