Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ETS Tur Hangi Kredi Kartına Kaç Taksit Yapıyor?

Tatil bilgileri denilince akla gelen ETS Tur, birçok banka ile anlaşmalı olduğu için uygun fiyatlarının yanında kredi kartı taksit seçeneklerini da müşterilerine sunmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında en uygun tatilleri ETS Tur ile ayarlayabilir ve istediğiniz otelde konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.

Sayısız otel rezervasyonunun ETS Tur hizmetlerinden yararlanarak hem indirimli tatil yapabilir hem de beş yıldızlı otellerde daha ucuz fiyata kalabilirsiniz.

ETS Tur tatil paketleri içerisinde Avrupa’nın önemli başkentleri yer almaktadır. Roma, Paris, Berlin gibi şehirlerde en güzel otellerde konaklayabilmek için hemen ETS Tur bayilerine gelin.

Etstur

Etstur

ETS Tur paketlerinden birisini aldığınız zaman İş Bankası Maximum kredi kartına 6 taksit, Yapı Kredi Bankası World kredi kartına 9 taksit Akbank Axess kredi kartına 6 taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankası Bonus Kart ve Paraf Kartlarına da 6 taksit yapılabilmektedir.

Kredi kartları içerisinde taksit erteletme gibi kampanyalar da düzenlenebilmektedir. Böylece tatil dönemlerini hesaplı bir şekilde kapatabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 25 Şubat 2016 - 8:29:11

Benzer Konular

Yukarı Çık