Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Esnek Taksitli Ticari Kredi Nedir?

İşini büyütmek isteyen, yeni ekipmanlar almak  isteyen, iş yerinin dekorunu değiştirmek isteyen bir çok esnaf kredi çekmek isteyebilir. Bir çok banka esnaflara ticari kredi desteğinde bulunuyor. Bankalar esnaf kredileri ile değişik değişik kampanyalar yapıyor. Daha düşük faiz, daha düşük aylık ödemeleri ile cazip fırsatlar sunuyorlar. Çekeceğiniz miktar ile ilgili bir çok banka ile görüşebilirsiniz.

Size, sizin aylık ödeme miktarınızı belirleyeceğiniz fırsatlar bile.Ama siz aylık geliriniz standart olmadığı için buna karar veremiyorsunuz. Örneğin; bir çok esnafımız yılın belirli ayların da daha fazla kazanç sağlıyor olabilirler. Bazı aylarında ise daha düşük. Bütün bu sorunlarınızı banka ile konuşabilirsiniz.

ticari krediler

ticari krediler

Misal; ben yıldaki iki bayram arası kazancım diğer aylara nazaran %200 daha fazla, onun için ben bu aylarda daha fazla kredi ödeyebilir diyebilir, diğer aylarda ise kazancınız daha düşük olduğu için daha makul ödemeler talep edebilirsiniz. Çünkü düşünmeniz gereken stantard giderleriniz var. Satın aldığınız mallar var, belki eleman maaşlarınız var, faturalarınız var, en azından bu giderleriniz için sıkışmak istemiyorsunuz. İşte esnek taksitli ticari kredi kurtarıcınız olur.

Bankalar ilk 3 ay veya ilk 6 ay daha düşük ödeyebileceğiniz taksitler size sunuyor. Veya ödeyeceğiniz taksit tutarlarını kendiniz belirliyorsunuz. Bankalar esnek taksit fırsatını esnafların belirlemesine yardımcı olarak, esnafların sorunlarını gidermiş hem de esnafları kendi müşterisi yapmak çabasındalar. Bankalarda bütün bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Çünkü çağımız hızla değişiyor, bu değişime ayak uydurmazsak malesef çağın dışında kalabiliyoruz. İşletmeler kendini her zaman yenilemek ve değişitirmek zorundalar. Hangi sektör de olursanız olun. Her zaman işletmenizi ayakta tutmak istiyorsanız, hep bir gelişim için de olmanız şart.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 11 Mart 2016 - 9:26:07

Benzer Konular

Yukarı Çık