Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Esnafa 30 Bin TL Faizsiz Kredi Desteği

Çalışan esnaf vatandaşlarına 0 faiz oranı ile kredi desteği sağlanmaktadır. Esnaf çalışanları mesleklerinin yok olmaya az kala yapılan bu destek ile esnaf yeniden canlanacak. Basit usulde vergilendirilen esnafa yıllık 8 bin TL kadar kazançlarından hesaplanan vergileri de alınmayacak. Ak Partinin seçim beyannamesinde esnaflara çeşitli müjdeler bulunuyordu.

Esnafa Faizsiz Kredi Şartları

 

esnafa faizsiz kredi

esnafa faizsiz kredi

Kobilerin önündeki engellerin kaldırılması ve emek yoğun sektörlerde yatırımcıların talebi ile sembolik bir kira bedeliyle anahtar teslimi karşılık olmadan fabrika yapılabilecektir. Esnaf 30 bin TL faizsiz kredi ile yok olmaktan kurtulacaktır. Şu zamana kadar esnaf ve sanatkârlar odasının düşük faizle verdiği krediden faydalanan esnaflara yeni bir fırsat daha doğuyor.

Esnafa Faizsiz Kredi 30.000 TL

Buna göre 30 bin TL faizsiz kredinin yine esnaf ve sanatkârlar odası tarafından temin edileceğini belirtmeliyiz. Basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8 bin TL kazançlarından hesaplanan vergilerinin alınmaması bir diğer sevindirici haber olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda KOBİ lerin finansmana erişimi artırmak için taşınırların teminat olmasının önündeki engel de kaldırılıyor.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 6 Ocak 2016 - 10:21:26

Benzer Konular

Yukarı Çık