Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Esnaf Kredisi Veren Bankalar 2016

Türkiye’de artan alışveriş merkezi çılgınlığı esnafında kazancını engellemiş durumda. Bundan yaklaşık 30-40 yıl öncesine kadar esnaflarımız vatandaşın alışveriş yaptığı tek yerlerdi. Ancak ticaretin alışveriş merkezlerine toplanması sonucu ile mahalle esnafı da zor günler yaşamaya devam ediyor. En ufak bir ihtiyacımızda hatta mutfak ihtiyaçlarımızda bile alışveriş merkezleri içerisindeki marketleri tercih ediyoruz.

esnaf için cansuyu

esnaf için cansuyu

Durum böyle olunca esnafın yanında olan hükümet gerekli açıklamaları yaptı ve 30 bin TL faizsiz kredi imkanı sundu. Esnaf ve Sanatkârlar odasının yapmış olduğu toplantıda müjdeyi başbakan Davutoğlu verdi. Davutoğlu unutulmaya yüz tutmuş meslekler için faizsiz kredi vereceklerini bildirdi. 30 bin TL faizsiz kredinin dışında alışveriş merkezlerinde de esnaflara yer verileceğinin haberini verdi. Kira ise esnaflara değerinin 4 de 1’i kadar olacak.

Faizsiz Esnaf Kredisi Veren Bankalar

Esnafa uygun faizler ile ve yapmış oldukları kampanyalar ile kredi imkanı sunan diğer bankalardan bahsetmemiz gerekir ise… Vakıfbank her daim esnafın yanında olan bir kuruluştur. Vakıfbank uygun faizler ile esnaflara kredi imkanı sunuyor. Yapmış olduğu kredi kampanyaları ile esnafın yanında olan diğer bankalar ise İş Bankası, Yapı Kredi olarak biliniyor. Sizde esnaf olarak geçiminizi sağlıyor ve kredi kullanmak istiyorsanız bu bankaların yapmış olduğu kampanyaları internet siteleri üzerinden inceleyebilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori: Vakıfbank, Yapıkredi Bankası Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 21 Ocak 2016 - 7:57:32

Benzer Konular

Yukarı Çık