Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Enpara Bas Biriktir (Birikim) Butonu

Enpara bas biriktir hesabı Finans Bank’ın sunmuş olduğu bir hizmettir. Finans Bank müşteri iseniz, bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Değilseniz de size en yakın bir Finans Bank şubesine gidip müşterisi olabilirsiniz. Yada Finans Bank WEB sitesinde müşteri olmak istiyorum butonundan, formu doldurarak müşterisi olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size en yakında zamanda istediğiniz yere gelerek evraklarınızı imzalatacaktır.  Enpara bas biriktir, birikim yapmanızı eğlenceli hale getiren bir internet bankacılığıdır. Öğle büyük meblalar ile yapmanıza gerek yoktur. Hatta hesabınızda 0 TL ile başlayabilirsiniz. Bir çok insan para biriktirme konusunda pek başarılı olmayabilir. Çünkü elimizin altında duran parayı harcama olasılığımız yüksek. Bankaya yatırsanız, öyle büyük bir mevduat hesabı açtırmak için paranız olmayabilir. Ama Enpara bas biriktir çok farklı bir şey. Çünkü günlük veya haftalık küçük mevlaları burada biriktirebilirsiniz.

enpara biriktir

enpara biriktir

Mobil cep uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek yapabilirsiniz. Mesela, sigara kullanıyorsunuz ama bırakmak istiyorsunuz, sonuçta sağlık sorunları saymakla bitmez. Birde bunun yanında giden paralarınız var. İşte bu tür bir birikim yapmak sizi cesaretlendirebilir. Sigaraya verdiğiniz her gün mesela 10 TL var, bunun her gün Enpara bas biriktir butonuna basıp 10 TL ye basmanız yeterli. Hem sizi sigarayı bıraktırmak için bir sebep, hemde eğlence bir birim yapmak fırsatınız olacak. Yani hem sağlığınız için bir şey yapmış olacaksınız hemde cebiniz için. Böylelikle aylık 300 TL birikiminiz olacak. Bu birikiminize birde Finansbank faiz uygulayarak daha da yükselecek. Daha ne olsun. İşte bu kadar küçük mevlalar ile birikim yapabilirsiniz.

Belki her ay size 300 TL kenara atın deseler, yapamam nasıl atayım dersiniz. Ama bu şekilde size çok kolay gelebilir. Bir de bence en güzel tarafı ise, bu birikiminizi kolay kolay harcayamıyorsunuz. Adı üzerinde birikim. Yani Finansbank biraz kısıtlamalar getirmiş. Buradaki paranızı kullanmanız için ilk önce mevduat hesabınıza transfer etmeniz gerekecek ve ondan sonra kullanabileceksiniz. İşte buda insanları birikim yapmaya itme nedenleri arasında. Yada Finans Bank ta bir yatırımınız var, bunu da Enpara bas biriktir olarak hesabınıza yükleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar birikimlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Merak ettiğiniz sorularınızı 0850 222 3663 numaralı müşteri hizmetlerinde öğrenebilirsiniz.

Kategori: Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 17 Haziran 2016 - 6:22:11

Benzer Konular

Yukarı Çık