Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Engelli ve Sakatlar için Özel Kredi

Engelli kredisi: Zaman yoğunluğumuzdan ve bir şeylere yetişme çabasından sağlığımızı hiç düşünmeyiz ve hep böyle kalacakmışız gibi sonramızı hiç düşünmeden hareket ederiz ama bilmeyiz ki hepimiz birer engelli adayıyız. Buna göre hareket etmeli ve gelecek içinde biraz yatırım yapmalıyız. Engelli vatandaşlarımız da kendi yağlarında kavrulmak ve kimseye muhtaç olmadan hayatlarını idame ettirmek isterler ancak bu günümüz şartlarında çokta kolay olmaz çünkü onlar için açılan kadrodaki sayılar bile bir elin parmağını geçmeyecek kadar az sayıda.

Ziraat Bankası Engelli Kredisi

Ziraat bankası engelli kredileri

Ziraat bankası engelli kredileri

Engelli olup çalışmak hatta ticari işle bile uğraşmak mümkün ancak diyebilirsiniz sadece alınan bir engelli maaşı ile bu ne kadar mümkün olabilir diye. Artık mümkün Ziraat bankası engelli ve sakatlar için özel bir kredi imkanı sundu. Engelli olup ticari iş ile uğraşmak isteyen kişilere düşük faizli ve masrafsız kredi imkanı sunuyor.

Engelsiz destek paketi adı verdikleri bu krediyi 60 aya kadar vadelendiriyor. Üstelik bu paket içinde bankacılık ürünlerini özel indirimlerle kullanabiliyorsunuz. Bu krediden yararlanmak ve bilgi almak  için şubelere gitmeniz gerekiyor.

Kategori: Ziraat Bank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 2 Mayıs 2016 - 7:40:17

Benzer Konular

Yukarı Çık