Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Hesaplı Tüketici Kredisi Veren Banka

Bankaların sunmuş olduğu tüketici ve ihtiyaç kredileri ile bütün masraflarınızı ve ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Türkiye’de son dönemlerde bankalar arasındaki kredi rekabeti çok fazla artmıştır. Bu da bankaların faiz oranlarında müşteri çekebilmek için indirime gitmesini sağlamıştır. En hesaplı tüketici kredilerinin hangisi olduğunu görebilmek için bankaların kredi sayfalarının kontrol edilmesi ve aylık gelire göre alınabilecek en uygun kredinin hangisi olduğuna karar verilmesi gerekmektedir. Tüketici kredileri ile birlikte bankalar, müşterilerinin sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Tüketici kredileri, bankaların faiz ve diğer kredi alım konusunda en esnek davrandığı krediler arasındadır. Bu kredilerin vade oranlarının geniş olması, taksit seçeneklerinde balon ödeme veya diğer ödeme türlerinde farklı ödeme sistemlerinin kullanılması, vatandaşların kredi alma yönünde cesaretli olmasını sağlamaktadır.

en hesaplı kredi

en hesaplı kredi

Hatta bazı bankalar kredi notu yüksek olan kişilere tüketici kredisi verirken avantajlı davranmaktadır. En hesaplı tüketici kredisi veren bankaların özellikleri ve kredi bilgileri hakkındaki bilinmesi gerekenleri de bu yazımızda bulabilirsiniz.

 

ING Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı Tüketici Kredisi

ING Bank bu tüketici kredisinde kişiye özel olarak faiz oranı belirlemektedir. Bu da kredi notu yüksek olan kişilerin daha uygun faiz oranları ile kredi alması anlamına gelmektedir. Bu zamana kadar bankalara olan kredi kartı borçlarını zamanında ödeyen kişiler ING Bank’tan uygun faiz oranları ile kredi alabilmektedir. Bu kredinin faiz oranları 1,25’ten başlamaktadır. Kredi faiz oranları 1,40’a kadar çıkabilmektedir. Kredi notu yüksek olan kişilerin 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi alması da mümkündür. Kredinin vadeleri 36 aya kadar çıkarken limiti 50 bin TL’ye kadar belirlenmiştir.

Denizbank Şipşak Kredi

Banka şubesine gelmeden, evraksız, belgesiz hızlı bir şekilde alınmasından dolayı Şipşak adını alan Denizbank, bu ihtiyaç kredisinde 0,99’luk faiz oranlarını uygulamaktadır. 3 aydan başlayan vade oranları 12 aya kadar çıkabilmektedir.

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi

Halkbank tarafından şu anda devam eden kredi kampanyası olan Halk Günü tüketici kredisi büyük ilgi görüyor. 1,25’lik faiz oranlarıyla verilen bu krediyi 36 aya kadar çıkan vadeler ile ödeyebilir ve işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Halkbank internet bankacılığı ile de bu kredi alınabilmektedir.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 7 Haziran 2016 - 9:56:22

Benzer Konular

Yukarı Çık