Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Hesaplı Kredi Veren Banka Hangisi

Bankaların kredi anlamında birbirleriyle yarışır halde olması, vatandaşların kredi almada kafasını karıştırabilmektedir. Bankalar, tüketici kredileri, ihtiyaç kredileri ve diğer alanlardaki krediler ile insanların nakit sorunlarını ve ihtiyaçlarını çözmeyi amaçlamaktadır. Hesaplı bir şekilde kredi alabilmek için de bankaların sunduğu kredilerin karşılaştırılması gerekmektedir. Bunun için de sitemizde sizler için hazırladığımız en çok ilgi gören ve hesaplı bir şekilde alınabilen banka kredilerinin hangisi olduğu yazısına bakabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Verdiği kredilerin yanı sıra diğer bankacılık hizmetleriyle de Türkiye’nin en fazla tercih edilen bankalarından birisi olan Akbank, bu ihtiyaç kredisinde 1,39’luk faiz oranlarıyla kredi veriyor. Bunun yanı sıra bu kredi, 36 aylık vadeler ile de alınabiliyor. Akbank ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilerin Akbank Direkt üzerinden şubeye gitmeden kredi alması da mümkün oluyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

1,32’lik faiz oranları ile birlikte 24 aya kadar alınabilen İş Bankası ihtiyaç kredisi, İş Bankası internet bankacılığı olan İş Cep ile de alınabilmektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Kredi notuna göre belirlenen faiz oranlarıyla kredi veren ING Bank 0,99 – 1,49 arasında değişen faiz oranları ile kredi vermektedir.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 1 Haziran 2016 - 10:09:51

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. huseyin.tasgin dedi ki:

    Bayram kredisi almak istiyorum ama bankalar vermiyor

Yukarı Çık