Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Hesaplı İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Her bankanın değişik ihtiyaç kredileri kampanyaları bulunmaktadır. Özellikle son zamanlar da ihtiyaç kredilerine getirilen kısıtlamalar, bir çok kredi çekmek isteyen kişileri itinalı araştırmalara itmiştir. Kişinin maaşının yarısını kapsayacak şekilde olan, yani %50 sini kredi ödemesi olabilir diye olan yasa, şu günlerde %45 e inmiştir. Zaten süre olarak ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ile kısıtlanmıştır. Bu nedenle bir çok kişinin çekmek istediği kredi miktarının da düşmesine sebep olmuştur.

İhtiyaç kredilerinde sınırlandırma: krediler 36 ay vadeye kadar.

Hangi banka daha düşük faiz oranları ile vermekte olduğu önemli. Çünkü faiz oranları düşük ise, hem daha fazla miktarda kredi çekebileceğiz hemde daha az taksitli olabilir. Bu konuda banka banka dolaşmanıza tabi ki gerek yok. Oturduğunuz yerden her bankanın ihtiyaç kredilerini rahatlıkla araştırabilirsiniz.

ihtiyaç kredisi kampanyaları

ihtiyaç kredisi kampanyaları

Örneğin; 15 BİN TL ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsunuz. Burgan Banktan %1,25 faiz oranı ile aylık ödemesi 542 TL olarak 36 vade ile çekebilirsiniz.

İş Bankasından %1.33 faiz oranı ile aylık 551 TL  ödemesi ile 36 ay vade ile.

ING Bank %1.38 faiz oranı ile, aylık ödemesi olarak 556 TL olarak 36 ay vade ile çekebilirsiniz.

Fiba Bank %1.41 faiz oranı ile aylık 560 TL ödemesi ile yine 36 ay vade ile çekebilirsiniz.

Ziraat Bankasından %1.42 faiz oranı ile aylık ödemesi 561 TL olarak çekebilirsiniz.

Kredim Akbank’ta 3 Ay Ertelemeli Kredi

Çalıştığınız diğer bankalar var ise, onların faiz oranları da araştırabilirsiniz. Çoğu banka da 3 ay ödemesiz olarak kredi seçenekleri sunmaktadır. Evet iyi bir kampanya ama, bu tür kredi seçeneklerinin faiz oranları diğer ihtiyaç kredilerine nazaran daha yüksek. Tabi ki karar sizin, bir iş için kredi çekiyorsanız ve iki üç ay sonra ödeme kolaylığınız sizin için daha iyi ise tabi ki bu durumda sizin için avantajlı olabilir.

İş Yeri Kredisi Veren Bankalar

Ya da yeni bir işletme kurmak için kredisi çekmek istiyorsanız, bankalardan ihtiyaç kredisi çekmenize gerek yok. Çok daha düşük faizler ile ve daha uzun vadeler ile ödeme imkanları sunun KOSGEB Kredisi çekebilirsiniz. Aslında ihtiyaç kredisini hangi ihtiyacınız için çekeceğiniz önemli.

Beyaz eşya ve ya mobilya gibi ihtiyaçlarınız için çekmek istiyorsanız, Koçtaş mağazalarında bu imkanlar da bulunmakta. Koçtaş mağazalarına gidip, istediğiniz eşya seçip, hemen orada aldıklarınızla ilgili olarak kredi kullanabilirsiniz. Koçtaşın böyle imkanı mevcut. Hem almak istediğiniz eşyalarınızı daha ekonomik, hemde daha uzun vadeler ile alabilirsiniz. Bu tür ihtiyaçlarınız için bir çok yerden temin edebilirsiniz.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 2 Mayıs 2016 - 7:45:35

Benzer Konular

Yukarı Çık