Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Düşük Faizli Bayram Kredisi Veren Banka

Bayramı gelmesine az bir süre kala artan masraflarınızı karşılayabilmek için bankalardan bayram kredisi alabilirsiniz. Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanan ihtiyaç kredileri, bankaların bu alanda kıyasıya rekabet etmesini sağlamaktadır. Düşük faizli krediler ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte bu Ramazan Bayramı’nda kredi seçmek bir hayli zor olacaktır. İşte sizin için derlediğimiz en uygun krediler.

ING Bank Bayram Kredisi 2016

ING Bank Ramazan Bayramı 2016 için özel olarak düzenlediği ihtiyaç kredilerinde müşterilerine 0,99 faiz oranları ile kredi vermektedir. Kişiye özel olarak verilen ve sadece bu dönemde sunulan özel faizli krediyi 36 aylık vadeler ile ödeyebilirsiniz.

Halkbank Bayram Kredisi 2016

Halk Günü kredisi ile birlikte büyük ilgi gören Halkbank, Ramazan Bayramı için çok özel bir kredi fırsatı sunmaktadır. 1,25’lik faiz oranları ile birlikte verilen bu kredinin üst limiti 50 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Ayrıca sadece 25 TL masrafla, 36 ay vadeli bayram kredisi fırsatı da bu kampanyada yer almaktadır.

İş Bankası Bayram Kredisi 2016

1,25’lik faiz oranları ile geleneksel bayram kredisi sunan İş Bankası, 36 aylık vadeler ile 50 bin TL’ye kadar kredi verebilmektedir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 31 Mayıs 2016 - 7:55:09

Benzer Konular

Yukarı Çık