Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

EN ÇOK MİL KAZANDIRAN KREDİ KARTI HANGİSİ

Seyahat eden çalışan sayısı yüksek olan ticari firmalar ulaşım bedellerini kredi kartlarından harcarlar. Birçok bankanın yapmış olduğu kart kampanyalarının son yıllarda en trendi mil puanlardır. Ticari firmalarda çalışanlarının uçuş giderlerini kredi kartlarından harcayıp mil puanları ile tekrar tekrar uçuş yapabilme imkanını yakalarlar.
Mil kazandıran kredi kartları yalnızca ticari firmalar tarafından değil bireysel olarak da oldukça yaygın kullanılıyor. Bankalar en büyük satış ürünleri olan kredi kartlarını bize satarken çeşitli özellikleri olan kredi kartlarını sunuyorlar ve mil puan özellikli kartlar yılda yapmış uçuş sayısı az olsa da hepimizin dikkatini çeker. Peki hangi banka mil kazandıran kredi kartlarını kullanıcılarına sunuyor?

Teb Bankası Cepte Teb kredi kartı ile İDO dış hatlarında %50 indirim ve kazanç sağlayabilirsiniz.  Mil kazandıran kredi kartlarının öncüsü Shop&Miles  THY ile Garanti bankasının ortak projesi olarak hayatımızı girmiştir.

shop and miles

shop and miles

Puan sistemi 1 TL = 1 Puan şeklindedir.Denizbank’ın avantajlı kartı Miles&Mores başvuru yaptığınız andan itibaren size kazandırıyor. Kartınızın kullanıma başlanması ile birlikt 3000 mil hediye sunuyor.Kredi kartınızı iptal etmediğiniz sürecek millerinizi  her türlü kullanabiliyorsunuz.HSBC Pegasus Kart HSBC Bank ile Pegasus havayollarının ortak çalışmasıdır.

Pegasus kartınız ile yaptığınız uçuşlar sonrasında mil puanları almanız mümkün. Uçuşunuz gerçekleştiğinde ise ekstra mil puan kazanıyorsunuz. Akbank Wings kart en çok uçuş mil kazandıran kartlardan biri. 1TL = 1 Mil puan uygulamasını Wings Kart’ta da görüyoruz. Chip para özelliği ile de çok konuşulan kart, Wings üyesi iş yerlerinde daha fazla Chip para kazanmanıza da olanak sağlıyor.

Sizde sık uçuş yapıyorusnuz ve yukarıda bahsettiğimiz kartlardan sahip olmak istiyorsanız kullanıcısı olduğunuz kredi kartını mil özellikli bir kart ile değiştirebilirsiniz. Kredi kartı sahibi değilseniz de avantajlı olan  kartlardan birinin kredi kartını alıp mil puanlarınızı doya doya harcayabilirsiniz.

 

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 24 Aralık 2015 - 10:29:43

Benzer Konular

Yukarı Çık