Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

En Çok Faizi Hangi Banka Veriyor?

Birikimlerimizi daha çok değerlendirebilmek için bir çok araştırmalar yaparız. Kimileri altının yapmanın daha iyi yatırım amacı olarak düşünür. Kimileri devre mülk almanın daha karlı olabileceğini düşünür. Kimileri Dolar veya Euro gibi döviz yapmanın daha karlı olabileceğini. Kimileri de bankanın faiz oranlarının yararlanmak için birikimlerini bankalarda değerlendirir. Devre mülk ve banka da değerlendirme daha risksiz olabilir. Çünkü evde saklayabilmenizi  gerektiren döviz veya altın gibi birikimlerinizi her zaman saklama endişesi yaşayabilirsiniz. Malum evde değerli şeyleri saklamak güvenli olmayabilir. Birikimlerinizi bankada değerlendirmek istiyorsanız da, hangi banka daha çok faiz oranı uygulaması tabi ki önemli.

En Fazla Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar

banka faizleri

banka faizleri

Niye paranız daha çok değer kazanmasın ki. Bunun için değerlendirebileceğiniz bir çok banka var. Örneğin, İNG Turuncu Hesap. İlk 60 gün boyunca hoş geldin kampanyası olan %12.50 avantajından yararlanabilirsiniz. 60 günden sonra paranızı çekip yada para ekleyebilirsiniz. Mesela 10.000 TL birikiminizi yatırdınız. 31 günlük faiz uygulaması ile 90TL lik faiz getirisi olacaktır. Ya da şu günlerde çok konuşulan Akbank Direk Serbest Hesaptan yararlanabilirsiniz. %11.75 tanışma faizi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu faiz oranı ilk 30 gün için geçerlidir. Daha sonrasında paranızı çekebilir yada ekleyebilirsiniz.

Garanti Bankasının e-vadeli olan %12 lik faiz oranını da değerlendirebilirsiniz. Yalnız Garanti Bankasının bu kampanyası 75.000 TL ve üzeri için geçerlidir.

Sizin için en karlı olabilecek OdeaBank Oksijen hesap ise, %13 oranında bir faiz getirisi vardır. Bu birikiminize 2.000TL ile başlayabilirsiniz. Birikiminiz için yaptığınız bu yatırım sayesinde her ay iki kişilik sinema biletiniz de OdeaBank tan hediye.

Hangi bankada birikiminizi değerlendirme konusunda tabi ki siniz seçiminiz. Ama iyi araştırmak, hangi bankanın faizleri daha yüksek, hangi bankanın size avantajları daha maksimum bunu iyi bilmeniz de gerekir. Sonuçta para gerçekten kolay kazanılmıyor. Özellikle bu devirde ve bu şartlarda.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 7 Mayıs 2016 - 8:16:33

Benzer Konular

Yukarı Çık