Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Eminevim Hakkında Bilgi

Eminevim Türkiye’de ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirerek önemli bir atılıma imza atmıştır. Bu sistem içerisinde faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlanmaktadır. Eminevim bünyesinde sistemin özünde imece ve yardımlaşma sistemi vardır.

 

Eminevim Taksit Hesaplama

Eminevim sisteminin bir adı da elbirliği sistemi olarak adlandırılmaktadır. Eminevim sistemi içerisinde ilk olarak ev alacak kişi ne kadarlık bir ev almak istediğini belirler. Bu aşamadan sonra kaç ay taksit yapılacağını belirtir ve ödeme planlaması yapılır. İlerleyen dönemde taksit sayısı, aynı zamanda o grupta kaç kişi olduğunu belirtir. ( 60 ay taksit = 60 kişilik grup olarak belirlenebilir) Sözleşmenin devamında her ay gruptaki kişilerin ödediği taksit bir ev parası eder.

 

Eminevim Kredi Faiz Oranları

Eminevim içerisinde taksitler faizsiz olarak alınır. Bununla birlikte organizasyon ücreti dışında fazladan herhangi bir ücret ödenmez. Eminevim sisteminde faiz ödemeden ilk aylarda ev alma şansı her zaman bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde herkes evini bir müddet bekledikten sonra alacak olanlar o güne kadar yardım alabilir ve evini daha ucuza getirmiş olabilir.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 28 Kasım 2015 - 10:25:00

Benzer Konular

Yukarı Çık