Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Emekliyim Kredi Çekemiyorum

Emekliler için bankalar bir çok kredi imkanı sunmaktadır. Ancak maaşında icra olan veya sicili bozuk olan kişilerin bu kredilerden yararlanması söz konusu değildir. Böyle durumlarda emekliler ihtiyaç kredisi almak için çeşitli yöntemleri tercih etmektedir. Bunlar arasında senetle veya komisyonla kredi veren kişiler ile iletişime geçmek en fazla tercih edilen çözümler olarak göze çarpmaktadır.

Emekli iseniz ve aylık maaşınızda icra varsa veya kredi siciliniz çok bozuksa siz de bu yöntemleri tercih edebilirsiniz. Senetle kredi verme aşamasında belirlenen kredi miktarı alınmakta ve uygun faiz oranlarıyla senet üzerinden borçlanma gerçekleşmektedir.

Kredi miktarlarının belirlenmesi ve faiz oranlarının kararlaştırılması ile birlikte maaş gününüze en uygun tarihte bir ödeme takvimi ayarlayabilirsiniz. Senetle kredi dışında komisyonla kredi verme durumu da bilinmesi gereken yöntemler arasındadır. Aracı kurum tarafından bankalardan kredi alınmaktadır. Bu krediler de sizin hesabınıza aktarılmaktadır.

Kişi veya kurumlar kararlaştırılan komisyonu kredi miktarından alarak geri kalan nakit krediyi size sunmaktadır. Böylece emekli olsanız dahi hızlı bir şekilde nakit sorunlarınızı çözmeniz kolaylaşmaktadır.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 29 Şubat 2016 - 11:24:27

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Yunus dedi ki:

    Emekliyim kredi çekemiyorum üstümde kredi olduğu için 30 bin TL ye ihtiyacım var tüm borçlarımı bitirmek bir yere borçlanmak istiyorum yardımınızı bekliyorum

Yukarı Çık