Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Kaç Banka Var

Emekliler için bankalardan uygun şekilde kredi almak çok önemlidir. Çünkü bilindiği gibi ülkemizde emeklilerin durumları çok iç açıcı değildir. Maaşların düşük seviyelerde olması ve hayat şartlarının zorluğu, emeklileri de çalışmaya itebilmektedir. Bundan dolayı bankalar, hem emeklilere yardımcı olmak hem de daha fazla emekli müşteriye sahip olabilmek için kredilerinde birtakım indirimler uygulamaktadır. Bunlar içerisinde faizsiz krediler yer alır. Faizsiz olarak kredi veren bankalar sayesinde emekliler ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılayabilir.

Ziraat Emeklilere Faizsiz Kredi 2016

ziraat bankası

ziraat bankası

Ziraat Bankası emeklilere her zaman olduğu gibi bu dönemde de özel indirimler uygulamaktadır. Ziraat Bankası ile birlikte 100 bin TL’ye varan kredileri taşıt veya konut olarak alma şansları bulunmaktadır. Bu krediler, faizsiz olarak veya çok düşük faiz oranlarıyla emeklilere krediler sunmaktadır. Ziraat Bankası’ndan maaş alan emekliler de kredilerini kefilsiz bir şekilde alabilir.

İş Bankası Emekli Kredisi

İş Bankası emekliler için özel kredi kartı ve emekli kredisi verebilmektedir. Maaşını İş Bankası şubelerinden alan veya İş Bankası’na emekli maaşını taşıyan kişiler 20 bin TL’lik düşük faizli kredi alabilmektedir.

Kategori: Ziraat Bank
Yazar: Tarih: 16 Nisan 2016 - 12:58:53

Benzer Konular

Yukarı Çık