Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Emekliler İçin Bireysel İhtiyaç Kredisi

Hepimiz bir yerlerde çalışıyor ve geçimimizi sağlıyoruz ancak bunu yaparken yoğun iş temposundan ve günlük yaşamın stresinden kaynaklı günler geçiriyoruz buna bağlı olarak ta emeklilik hayalleri kuruyoruz ve kendi kendimize konuşarak bir emekli olsam şu erken kalkmalardan, başkalarının ağız kokusunu çekmekten kurtulsam diye düşünürüz. Ama işler istediğimiz gibi gitmez maalesef emekli olunca da bir çok sıkıntı baş gösterir bir kere maaşımız azalır ve yine çalışmaya devam etmek zorunda kalırız ya da aniden çıkan bir ihtiyaçtan dolayı kredi kullanmak zorunda kalırız. Unutulmaması gereken bir şey var bankalar kredi kullandırırken eğer kullanacak kişi emekli ise daha fazla avantaj sağlıyorlar çünkü maaşının yatmama gibi hatta kredinin ödenmemesi gibi bir ihtimali olmuyor.

emekli kredisi

emekli kredisi

Emeklilere Özel Kredi Veren Bankalar

Özellikle de emekli maaşınızı aldığınız bankadan kredi kullanırsanız sizin çok büyük avantaj olur. Kimi emekliler maaşlarını 3 ayda bir almakta kredi ödemesi buna göre bile yapılabiliyor. Bankaların reklamlarda, afişlerde emekliler için kullandırdığı kredilerin reklamlarını sıkça görmekteyiz.

PTT EMEKLİ KREDİSİ

Maaşınızı aldığınız bankadan zaten bu kredi için size mesaj gelir. Bu krediyi PTT bile sağlamakta. İnternet ortamında emekliler için ihtiyaç kredisi veren bankaların hepsine ulaşmak mümkün.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 4 Mayıs 2016 - 8:39:22

Benzer Konular

Yukarı Çık