Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Emekli Maaşı Taşıma Nasıl Yapılır?

Emekli maaşının taşınması ile birlikte emekliler PTT veya Ziraat Bankası dışındaki bankalardan da maaşlarını alabilir. Bu bankalarda yer alan değişiklik formları ile birlikte bankalara başvuruda bulunarak maaş değişiklik talebinde bulunulabilir. Bankalardan alınan formlarda gerekli bilgilerin doldurulması gerekir.

Bu değerlendirmenin sonunda emeklilerden maaş belgeleri ve emekli olunan kurumdan emeklilik belgeleri istenmektedir. Bu işlemler sonucunda hızlı bir şekilde banka işlem değişikliği yapılmaktadır. Banka memurlarının genel olarak yapılabilen bu değişiklikleri sayesinde hemen hızlı bir şekilde emekli maaşı değişikliği yapılabilir.

 

Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

Emekli maaşlarının değişiklik kapsaması için siz de emeklilik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bazı bankalar promosyon olarak kredi kartını da emeklilere vermektedir. Bu kartların içerisinde yer alan ödeme seçeneklerinde bulunan diğer işlemler ile birlikte hızlı bir şekilde kart ve diğer işlemler yapılabilir.

Bankaların emeklilik maaşlarında değişiklik yapabilmesi için kişilerin 80 yaşından küçük olması gerekir. Bu yaşı geçen kişilerin kredi alması veya banka maaş değişikliği yapması mümkün değildir. Bankalardan alınan diğer işlemler için ücret kesintisi yapılabilir.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 27 Kasım 2015 - 2:28:52

Benzer Konular

Yukarı Çık