Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Düşük Komisyonla Para Verenler

Yaşam koşulları gittikçe zorlaşıyor. Ev kirası, çocukların eğitim masrafları, konut ve araç giderleri, tatil giderleri bazen ödenmesi zor yükler haline dönüşebiliyor. Bazen de yaşantımızda ani değişikler oluyor:

İstemsiz işsiz kalmak veya hastalık masrafları bunlardan sadece birkaç tanesi. Ödemelerimizi yapabilmek için nakit para ihtiyacımızı karşılayamaz hale geldiğimiz durumlarla karşı karşıya kalıyoruz. Eş ve dostan borç istemek zor, herkesin kendisine göre bir geliri var. Bankalar da ise kredi notunuz o an uygun olmayabiliyor. Düzenli bir geliriniz olduğunu belgelendirmenizi isteyebiliyorlar yada sizin riskinizi kredi olarak satın alamıyorlar.

İşte böyle durumlarda komisyoncular tarafından çıkartılan kredileri kullanabilirsiniz. Bu sizin için harika bir seçenek olabilir. Şöyle ki bankalardan kredi alamayan kişiler için  komisyoncular istediğiniz miktar krediyi alabiliyorlar. Sadece bankadan aldıkları kredi faiz oranlarıyla değil, ekledikleri düşük komisyonlarla krediyi size sunuyorlar.

Bankadan sizin adınıza kredi çeken ve bunu size sunan kişiler tamamen yasal yollarla bunu size sunmaktadırlar. Bankadan aldıkları krediyi her ay ödemektedirler. Ardından sizden komisyonla birlikte ödemenizi almaktadırlar.

 

Veya sorunlu kredi veya kredi çıkmayan taleplerde de danışmanlık yaparak,çözüm bulabiliyorlar.Mesela krediniz için size kefil olarak kredinizin çıkmasına aracılık ederekte komisyonlarını alabiliyorlar.

 

Böyle bir kredi almak istiyorsanız ve ihtiyacınız varsa düşük komisyonla para veren şirketlere başvurabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 17 Şubat 2016 - 10:19:27

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Onur eren keskek dedi ki:

  Acil 5000 TL ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı Bursa’da oturuyorum

 2. tuncay dedi ki:

  10000 TL ihtiyacım var kendi şahsı borçlarımdan dolayı İstanbul Ataşehir’de oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 3. YUSUF OSMAN BAĞCI dedi ki:

  22.02.2016 Pazartesi günü acil olarak 3000 TL’ye ihtiyacım var.Geri dönüşünüzü bekliyorum.

 4. haydar dedi ki:

  Merhaba gerçekten zor durumdayım ve acil nakte ihtiyacım var faturalarımı ödeyemez duruma geldim senetle önden para istemeden yardımcı olabilecekseniz lütfen acil dönün

 5. Hatice dev dedi ki:

  Ben devlet memuruyum. Bu düşük komisyonu kredinizden faydalanmak istiyorum

 6. Cengiz dedi ki:

  İyi günler acil nakite ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

 7. cihan dedi ki:

  Acil nakit 10.000, TL ye ihtiyacım var kredi kullanamıyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

 8. ilker çetin yanar dedi ki:

  Merhaba, 50000 tl ye ihtiyacım var, gelirim 6000 tl

 9. Tuncer dedi ki:

  İyi günler acil nakite ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

Yukarı Çık