Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Dosya Masrafsız 50.000 TL Kredi İmkanı

Zaman zaman hepimizin acil ihtiyaçları oluyor, zamansız gelen bu ihtiyaçlar manevi olarak yorsa da maddi olarak daha çok sarsıyor hepimizi, çünkü hiçbirimizin böyle günler için kenara ayıracağı bir birikimi olmuyor daha doğrusu olamıyor eee bu devirde kimseden de para istenmez artık akrabalara bile güvenilmeyen bir dönemdeyiz bunun için bankalara gider ve kredi başvuruları yaparız. Türlü evraklar, imzalar derken işin sonuna geliriz ve kredi tutarının bize verilmesini bekleriz ancak arada ufak bir kesinti yapılır, bu da dosya masrafıdır peki nedir bu dosya masrafı.

Kredi tahsis ücreti kısaca çektiğiniz kredinin bedeli diyebiliriz, bu masraf kredinin binde beşini geçemez. Bu masraf kredi kullanan tüketiciye nedense lüzumsuz kesilen para olarak görülür, bankalar bunun için bazen kampanya yaparak kullanılacak krediden dosya masrafı almazlar.

Masrafsız Kredi

Masrafsız Kredi

Özellikle büyük meblalar çekmeyi düşünüyorsanız dosya masrafsız istersiniz ancak bu imkandan faydalanmak istiyorsanız dikkat edilmesi gereken bir konu var, diyelim ki 50.000 TL kredi kullanmak istiyorsunuz ve 36 ay vade ile dosya masrafı verdiğinizde bunun geri ödemesi 67.030 TL olur iken, dosya masrafsız kullandığınızda bunun geri ödemesi 67.320 TL oluyor.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 4 Mayıs 2016 - 8:35:40

Benzer Konular

Yukarı Çık