Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Dosya Masraf Ücretini Geri Almak Kredi Notunu Etkiler Mi?

Tüketici hakların açtığı savaş ile soya masrafı ücretleri geri alma yolu açıldı bizlere. Fakat çoğunluğun aklında dosya masraf ücretini geri almak kredi notunu etkiler mi? Tarzında sorular oluşmaya başladı. Hemen sizi bu durumdan kurtaralım.

Kredi Notumuzu Neler Etkiler?

Kredi notumuz; geçmişe dayalı kredi kartı borçlarınızı geciktirme ve ödeme düzenine göre, bankadan aldığınız kredilerin geri ödeme tablosuna uyup uymadığınıza ve fatura ödemelerinize göre belirlenmektedir. Ödemeleriniz düzenli se kredi notunuz yüksek olur değil ise buna bağlı olarak kredi notunuz da düşük olur.

Yukarıda sıraladığımız durumların dışında diğer maddeler kredi notunuzu etkilemez. Soya masraf ücretini geri almak kredi notunu etkiler mi sorunuza bu yol doğrultusunda hayır cevabı alabilirisiniz. Bu durum ne olumlu ne de olumsuz şekilde kredi notunuzu değiştirmez.

Kredi Notu Neden Düşer?

Kredi notunuzun düşüş yaşamamasına özen gösterin ve banka referanslarınız, banka siciliniz bozulmasın ki ileri de nakit paraya ihtiyacınız olduğunda anında banka kredisi alabilesiniz. Kredi notu bizim finansal karnemizdir ve hiçbir banka bu karne de kırık not görmek istemez.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 24 Kasım 2015 - 5:22:14

Benzer Konular

Yukarı Çık