Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Dilerbank Kredi Başvurusu

Dilerbank ile siz de nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. En uygun ödeme seçeneklerini içeren kredileri sayesinde her alanda gerekli olan para desteğini Dilerbank ile siz de alabilirsiniz. 36 aya kadar çıkan vade seçeneklerinin yanında 20 bin TL olarak alınabilen kredileri, Dilerbank’ı önemli bir alternatif banka haline getirmektedir. Genelde kobiler için kredi imkanı sunan Dilerbank, 100 bin TL’lik kredi imkanı sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin büyümesine öncelik etmektedir. Kurumsal alanda işlemlerinizi daha iyi bir şekilde yapabilmek için Dilerbank kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Dilerbank Kredi Hesaplama

Yatırım Bankacılığı, kurumsal leasing, faktoring, özel sermaye finansmanı gibi alanlarda kobilere ve diğer yatırımcılara destek olan Dilerbank’tan kredi alabilmek için gerekli evraklar ile şubelere gelmeniz gerekmektedir. İşletmelerinizin ruhsatının yanı sıra gelir belgesi ile bireysel kredi alma imkanına da sahipsiniz. Türkiye’nin işletmelere ve yatırım araçlarına göre özel olarak hazırlanan ilk bankası olan

Dilerbank, kredilerin ödenmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar sayesinde işlerinizi büyütebilir ve daha geniş alanlara yönelebilirsiniz. Faktoring ve leasing hizmetleri ile şirketleriniz için gerekli olan ekipmanları hemen alabilirsiniz.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 8:15:49

Benzer Konular

Yukarı Çık