Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Üye İş yeri Olmanın Avantajları

Her esnaf için kullandıkları pos makineleri çok önemlidir. Çünkü artık herkes kredi kartları ile alışveriş yapmaktadır. En küçük esnaf dahi kredi kartı satışı yapmaktadır günümüzde. Eğer kredi kartı pos makineleri yok ise, pek satış yapamazlar. Ama kullandıkları pos makinelerinin bankaları da önemlidir. Çünkü bankadan bankaya pos makinelerinin özellikleri değişmektedir.

Mesela; Denizbank ın sunmuş olduğu pos makineleri her kesim işletme için ayrı özellikler taşımaktadır. Standart pos; taksit seçenekleri pek kullanmayan, tek çekim yapan işletmeler için uygundur.

denizbank pos cihazı

denizbank pos cihazı

Bonus pos; bonus kart sahiplerine taksitli seçenekler sunar.

Dial-up pos; en çok tercih edilendir. Sabit hat üzerinden çalışmaktadır. İşlem sayısı çok olmayan işletmeler için uygundur.

ADSL pos; internet üzerinden satış yapan işletmeler için. Mobil pos; genellikle kapıda ödeme hizmeti yapan, ödemesini dışarıdan olan işletmeler için uygundur. Üretici  pos; tarımsal faaliyet için ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri alabileceği işletmeler için uygundur. Doktor pos; doktorların, veterinerlerin ve diş hekimlerin kullandıkları pos makinesidir. Multicurrency pos; kişilerin kendi para birimlerinde ödeme yapmalarını sağlayan pos makinesidir. Özellikle turistlere hitap eden işletmeler için kullanılmaktadır.

Mail order pos; özellik televizyondan veya internetten satış yapan firmalar için kullanılmaktadır. Telefon aracılığı ile provizyon alınarak ödeme alınır.

Sanal pos; turizmde, hizmette, bağış ve aidat gibi ödemeler için kullanılan pos makinesidir. Komisyonsuz pos; işletme pos komisyonu ödemek istemiyorsa, Denizbank bunun çaresi olarak komisyonsuz pos makinesi avantajını sunmaktadır.

Denizbank Pos Destek Hattı

Denizbank’ta işletmeler için işte böyle ayrı ayrı özellikte pos cihazları vardır. Yani her sektöre hitap eden bir uygulamasıdır. Ayrıca Denizbank’ın kullanmış olduğunuz pos makinelerinde hiçbir şekilde problemsiz ödemelerinizi almaktasınız. Denizbank’ın üye iş yeri avantajlarından yararlanmak isterseniz size en yakın Denizbank şubesine başvurabilirsiniz. Yada işletmenize en uygun olabilecek pos makineleri hakkında bilgi alabilmek için 0850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 2 Nisan 2016 - 9:30:38

Benzer Konular

Yukarı Çık