Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Net Kart Başvurusu

Denizbank Net Kart  Başvurusu hakkında detaylardan önce; Kredi kartları hayatımızın tam içinde. Cebimizde nakit para yerine artık kredi kartı taşımaktayız. Tüm ihtiyaçlarımızı kredi kartlarıyla alabiliyoruz. Çünkü o kadar geniş bir kullanım alanı var ki. Gıda da, giyimde, beyaz eşya da, mobilyalar da, faturalarımız ödemede her yerde kullandığımız için nakit ihtiyacımız pek olmuyor. Hatta cebimizde iki üç tane kredi kartı taşımaktayız. Tabi kredi kartını kullandığımız bankalar da önemli. Çünkü kredi kartları bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bazı kredi kartları alışveriş yaptığımız yerle de daha avantajlı ve kullanım alanı daha geniş. Böyle kredi kartlarını kullanmak bizim için daha cazip. Çoğu kredi kartlarında da aidat parası alınmakta. Zaten kullandığım kredi kartlarından bankalar yeterince faizle, yok nakit para çekiminden, alışverişlerden , minimum ödemelerimizde fazlasıyla almıyorlar mı?

Neden bir de kart aidat parası verelim ki. Bence buda başka önemli bir ayrıntı. Mesela; Denizbank’ın net kartın da kart aidatı yok. Böyle bir uygulamasının olması bence çok güzel. Çünkü kart aidatı alınması bence haksız alınan bir kazanç. Eminim ki bir çok kişi de böyle düşünmekte.  Hemde anlaşmalı olan binlerce mağazalardan da yapacağınız alışverişlerinde en fazla 9 taksit yaptırma imkanı sunmaktadır.

Denizbank net kart

Denizbank net kart

Ayrıca uygun faiz oranları da uygulamaktadır. Uygun faiz oranı ise; kartınızı aldıktan sonra cep telefonunuzdan PARA yazıp boşluk bırakarak  net kartınızın son 6 hanesine yazarak bir boşluk daha istediğiniz TNA tutarını yazarak 3280 ne göndermeniz gerekecektir. Denizbank’ın net kartına başvurmak için kendinize en yakın Denizbank şubesine başvurabilirsiniz. Yada Denizbank internet sitesinden anında net kart başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile NET KART Başvurusu

Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz de 444 0 800 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yada cep telefonunuzdan Net yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına msn atmanız yeterli olacaktır. İletişim bilgilerinize kredi kartı başvurunuzun sonucu anında gelmektedir. Daha sonra müşteri hizmetleri tarafından aranarak ikamet adresiniz ile bilgileriniz alındıktan sora, kartınız adresinize gönderilecektir.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 31 Mart 2016 - 9:10:45

Benzer Konular

Yukarı Çık