Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Denizbank Mobildeniz Uygulaması

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bankacılık işlemleri için artık şubeye gitmeye gerek kalmamaktadır. Denizbank mobildeniz uygulaması sayesinde bankamatiklerden veya Denizbank şubelerinden yapacağınız bütün işlemleri tek bir tuşla yapabilirsiniz.

Denizbank Türkiye’nin her yerinde şubesi ve bankamatiği olan bir bankadır. Ancak buna rağmen müşterilerine daha iyi ve sorunsuz bir kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Müşterilerini her zaman düşünen bir banka olan Denizbank banka işlemleri için yeterli zamanı olmayan müşterilerine ve Denizbank kalitesini her zaman kullanmak isteyen müşterilerine Mobil Deniz uygulamasını sunmuştur.

Mobil bankacılık uygulaması olan Mobil Deniz’i cep telefonlarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Denizbank mobil deniz uygulaması sayesinde bütün bankacılık işlemlerinizi zaman kaybetmeden üstelik çok güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

mobildeniz

mobildeniz

Denizbank mobil uygulamaları içerisinde yer alan menüler de oldukça basittir. Denizbank mobil uygulamasını Google Play Store’den kolay ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra sistemin de yönlendirmesiyle şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Şifre işlemlerinin ardından önünüzde pratik ve kolay bir bankacılık menüsü yer alacaktır.
Denizbank mobil bankacılığının şubeden veya bankamatikten bir farkı yoktur. Havale veya eft işlemlerinizi Denizbank şubelerine gitmek veya bankamatikleri kullanmak yerine mobil bankacılık üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank hesaplarına para gönderirken herhangi bir kesinti de olmamaktadır.

Denizbank mobil bankacılık işlemlerinde bulunan menüler arasında kredi kartı ödemelerinizi de otomatik ödeme talimatı olarak yapabilir isterseniz de kendiniz miktarı ve tutarı belirleyerek yapabilirsiniz.

Denizbank mobil bankacılık uygulaması içerisinde kendi hesaplarınıza para aktarımında bulunabilir, kira veya başka ödemeleriniz için para gönderiminde bulunabilirsiniz. Denizbank mobil deniz uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek mümkündür. Bunun yanında Mobil Deniz uygulamasını android ve IOS işletim sistemli akıllı cep telefonları üzerinden kullanmanız da hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Denizbank düzenli bir şekilde şifrelerinizin çalınmaması için şifre güncellemesi yapmaktadır. Böylece bütün bankacılık hesaplarınız güvence altına alınmaktadır. Denizbank bankacılık işlemlerinde bulunan menülerde dolar veya euro hesabı da açabilirsiniz.

Bu hesaplar sayesinde yurt dışında para sorunu çekmeden IBAN numarası ile kendinize para gönderilmesini sağlayabilir ve rahatça işlem yapabilirsiniz.

Kategori: Denizbank
Yazar: Tarih: 3 Mart 2016 - 9:00:25

Benzer Konular

Yukarı Çık